Система професійного догляду B-REFIBRE

B-REFIBRE

Компанія MEDAVITA пропонує унікальну лінію, яка дозволить вам зробити своє волосся більш здоровим і красивим. Якщо вам необхідна регенерація пошкодженого волосся, B-REFIBRE – кращий набір косметичних та лікувальних препаратів.


Реконструкція волосся з програмою B-REFIBRE

Всі продукти MEDAVITA гарантують максимальну і миттєву ефективність та враховують особливості фізіології шкіри голови і волосся.

Саме тому всі наші продукти по догляду за шкірою голови та волосся виробляються з етичних, натуральних, строго поновлюваних інгредієнтів, ретельно відібраних кращими науково-дослідними лабораторіями, а потім піддаються постійному контролю та перевіркам на сумісність і ефективність, що проводяться у співпраці з науково-дослідними інститутами та університетами.

Регенерація пошкодженого волосся B-REFIBRE

Чудова програма «Амінокислотний реконструкції волосся» забезпечує швидке відновлення і регенерацію пошкоджених волосся. Комплекс B-Refibre заряджає волосся необхідною енергією, робить їх більш пружними, щільними та здоровими.

Програма регенерації пошкодженого волосся B-REFIBRE має в своєму складі корисні й ефективні препарати. Зокрема, це такі активні інгредієнти, як бета-каротин та пантенол.

Програма B-REFIBRE – це гарантована реконструкція волосся. Купити продукти серії ви можете на нашому сайті. Ціна препаратів відповідає їх якості. Цікавить регенерація пошкоджених волосся, хочете отримати додаткову інформацію по цій темі? Звертайтеся до наших консультантів – вони дадуть відповідь на всі ваші запитання.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

 β-каротин
β-каротин
Антиоксидантний, протизапальний.
β-каротин
Пантенол
Пантенол
Пантенол кондиціонує волосся, сприяє його зволоженню та живленню. Має заспокійливий, загоюючий, протизапальний, бактеріостатичний ефект.
Пантенол