Система професійного догляду LUXVIVA

Система професійного догляду LUXVIVA

Фарбування і освітлення волосся передбачає активний вплив на його структуру, що може призвести до втрати здоров'я, підвищенню ламкості, появи посічених кінчиків.

Фахівці компанії MEDAVITA розробили спеціалізовану програму LUXVIVA. Вона включає в себе спеціальні засоби захисту кольору волосся, у яких спеціально розроблена формула для повноцінного захисту під час фарбування й освітлення.

Всі продукти, що входять до складу програми, забезпечують максимальну та миттєву ефективність, забезпечують професійний догляд за фарбованим волоссям.


Засоби захисту кольору волосся LUXVIVA покликані зробити вашу зачіску блискучою, гарантувати довговічність придбаного в процесі фарбування відтінку. Серед інших властивостей програми:

  • сяйво;
  • очищення;
  • фотозахист.

Розробляючи програму, фахівці компанії MEDAVITA ретельно відбирали компоненти. Це натуральні інгредієнти – екстракти:

  • жожоба;
  • ромашки;
  • соняшнику;
  • зародків пшениці;
  • алое вера.

Також в складі – пантенол і гідролізовані молочні білки. Така формула дозволяє легко досягати необхідного ефекту. Всього програма LUXVIVA налічує чотири продукти.

Filler Protettivo Dopocolore – сироватка-філлер для зміцнення і неймовірного блиску фарбованого волосся. Забезпечує професійний догляд за пофарбованими пасмами.

Maschera Protezione Colore – фотозахисна маска для кольору і блиску фарбованого волосся, її регулярне застосування дозволяє забезпечити яскравість відтінку.

Shampoo Protezione Colore – шампунь для захисту і блиску фарбованого волосся, він не тільки очищає, але й створює глибину блиску.

Shampoo Silver – шампунь-нейтралізатор небажаного жовтого відтінку волосся. Дозволяє усунути появу жовтизни, яка часто проявляється при фарбуванні.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Соняшник
Соняшник
Вітрогінний, протизапальний, заживляючий.
Соняшник
Жожоба
Жожоба
Антибактеріальна, протигрибкова, протизапальна.
Жожоба
Гідролізовані молочні білки
Гідролізовані молочні білки
Дермоочищуюча, стимулююча, тонізуюча.
Гідролізовані молочні білки
Ромашка
Ромашка
Екстракт ромашки – заспокоює чутливу шкіру голови, робить волосся шовковистим, гладким, міцним, еластичним.
Ромашка
Зародки пшениці
Зародки пшениці
Заспокоює, пом’якшує, кондиціонує, зміцнює.
Зародки пшениці
Пантенол
Пантенол
Пантенол кондиціонує волосся, сприяє його зволоженню та живленню. Має заспокійливий, загоюючий, протизапальний, бактеріостатичний ефект.
Пантенол
Алое вера
Алое вера
Алое вера - природний антисептик. Глибоко проникає в структуру, забезпечує зволоження і загоєння, добре «заспокоює» епідерміс.
Алое вера