Система професійного догляду HAIRCHITECTURE

HAIRCHITECTURE

Волосся вимагає повноцінного якісно догляду. Фахівцями компанії MEDAVITA була розроблена комплексна програма для створення об'єму та ущільнення волосся Hydrationique. Вона гарантує відмінний результат, здоров'я волосся. У складі присутні натуральні інгредієнти.


Засоби для створення обсягу та ущільнення волосся від «MEDAVITA»

Програма для створення обсягу та ущільнення волосся Hydrationique містить в собі матеріали етичного, натурального, строго поновлюваного походження.

Лікарські рослини, які входять в наші формули, збираються в найвіддаленіших куточках планети, щоб гарантувати, що до складу входять тільки найкращі продукти. Зокрема, серед інгредієнтів арктична бавовна, чебрець, береза, розмарин.

Програма активно зміцнює, заспокоює, кондиціонує, забезпечує оптимальний рівень вологи. Має антиоксидантні, кератопластичні властивості.

Засоби для створення обсягу та ущільнення волосся Hydrationique додають яскравості, обсягу й динамічності від коренів до кінчиків. Неперевершені кондиціонуючі, зволожуючі та живильні властивості покращують стан волосяного стержня, забезпечують блиск і шовковистість.

Програма для створення обсягу та ущільнення волосся Hydrationique

До складу програми входить три продукти. CREMA GEL VOLUMIZZANTE/КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ НАДАННЯ ОБСЯГУ – це захисний крем-гель для додання обсягу волоссю. Володіє захисними властивостями, містить чудові поживні речовини.

IDROGEL CORPORIZZANTE/ГІДРОГЕЛЬ УЩІЛЬНЮЮЧИЙ ДЛЯ ВОЛОССЯ – інтенсивно зволожуючий гідрогель, проникає в структуру. Володіє кондиціонуючими і відновлюючими властивостями, зміцнює волосся.

SHAMPOO CORPORIZZANTE/ШАМПУНЬ ДЛЯ ОБСЯГУ ТА УЩІЛЬНЕННЯ ВОЛОССЯ – шампунь для обсягу й ущільнення волосся, забезпечує оптимальний рівень вологи від коренів до кінчиків.

Якщо вас зацікавила програма для створення обсягу та ущільнення волосся Hydrationique MEDAVITA, купити її можна на нашому сайті. Консультанти компанії дадуть відповідь на ваші питання, нададуть додаткову інформацію. Впевнені, ви залишитеся задоволені якістю наших препаратів, їх простотою використання та ефективністю. Всі розробки компанії «MEDAVITA» рекомендовані, як для домашнього, так і для професійного застосування.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Арктична бавовна
Арктична бавовна
Селективна молекула з врівноваженою дією.
Арктична бавовна
Розмарин
Розмарин
Поліпшує мікроциркуляцію, є потужним антисептиком.
Розмарин
Чебрець
Чебрець
Живить, зволожує, кондиціонує, відновлює.
Чебрець
Береза
Береза
Антибактеріальні, антимікробні, заспокійливі, проти почервоніння.
Береза
Кропива
Кропива
Широкий антисептичний спектр, антимікробний, антиоксидантний. Покращує мікроциркуляцію та поділ клітин.
Кропива
Біотин
Біотин
Зволожує, знімає запалення, почервоніння, свербіж.
Біотин
Пантенол
Пантенол
Пантенол кондиціонує волосся, сприяє його зволоженню та живленню. Має заспокійливий, загоюючий, протизапальний, бактеріостатичний ефект.
Пантенол
Алантоїн
Алантоїн
Зволожує, знімає подразнення та запалення.
Алантоїн
Кераміди
Кераміди
Зволожують, пом'якшують, заспокоюють, проти свербежу, протизапальны, клітинний проліферат, кондиціонують.
Кераміди