Професійна технічна лінія BLACK BLONDIE

Професійна технічна лінія BLACK BLONDIE

Black Blondie — продукція, що дає змогу прибрати небажані відтінки жовтого, рудого та підкреслити холодні тони блонду. Професійна продукція забезпечує індивідуальний підхід для досягнення бажаного результату без втрати «якості» волосся.


Продукти лінійки Black Blondie

  • Absolute ice blonde black bleaching cream — крем для волосся, що знебарвлює. Освітлює до 6 із 7 рівнів та нейтралізує основний пігмент.
  • Extra cool blonde neutralizing shampoo — шампунь для волосся, що нейтралізує. Підкреслює холодні тони блонду, зволожує та живить волосся, прибирає небажану жовтизну.
  • Extra cool blonde neutralizing mask — маска для волосся, що нейтралізує, яка допомагає закріпити відтінок, захищає пігмент від впливу зовнішніх чинників.

Крем Absolute ice blonde black в суміші з іншими продуктами, що знебарвлюють, забезпечує ексклюзивні ефекти фарбування. Використовується для:

  • створення геометричних, виняткових крижаних ефектів
  • надання глибини та динаміки з допомогою колірних ефектів з теплими/холодними тонами
  • створення та нейтралізації розводів
  • швидкого обслуговування та ексклюзивних холодних блондів, яких легко досягти
  • створення соковитих платинових елементів, які ідеально змішуються по всій довжині волосся

Вибір найбільш відповідної техніки, правильного продукту та правильного співвідношення компонентів гарантує бажаний результат, дбайливо ставлячись до волосся. Використання продукції після завершення одного або кількох кроків на отриманому кольорі гарантує стійкий та довготривалий результат.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота «потовщує» волосся, живить і зволожує його, покращує загальний стан стрижня волосся та шкіри голови.
Гіалуронова кислота
Колаген
Колаген
Колаген надає волоссю щільності, сяйва, еластичності. Позитивно впливає на епітелій, відновлює пошкоджену структуру волосся.
Колаген
Протеїни амаранту
Протеїни амаранту
Протеїни амаранту роблять волосся податливими, сприяють кращому розчісування. Багаті амінокислотами і залізом. Сприяють реконструкції пошкодженого волосся. Мають антивіковим і антиоксидантну дію.
Протеїни амаранту
Кераміди
Кераміди
Зволожують, пом'якшують, заспокоюють, проти свербежу, протизапальны, клітинний проліферат, кондиціонують.
Кераміди