Професійна технічна лінія CURLADDICT

Професійна технічна лінія CURLADDICT

Компанія MEDAVITA – один з визнаних лідерів на ринку косметичної, доглядової і лікувальної продукції для волосся та шкіри голови. Продукція бренду затребувана в багатьох країнах планети. Вона отримала схвальні відгуки професійних перукарів, але може застосовуватися не тільки в салонах і студіях, але і в домашніх умовах.


Лінія Curladdict

Всі наші продукти гарантують максимальну та миттєву ефективність і враховують особливості фізіології шкіри голови й волосся.

Ось чому препарати «MEDAVITA» по догляду за шкірою голови і волоссям виробляються з натуральних, строго поновлюваних інгредієнтів, ретельно відібраних нашими науково-дослідними лабораторіями, а потім піддаються постійному контролю та перевіркам на сумісність й ефективність. Ми співпрацюємо з кращими науково-дослідними інститутами та університетами.

Пружність, м'якість, доглянутість, чіткість завитків і локонів – власниці кучерявого волосся повинні мати свої особливі препарати для догляду за волоссям.

Професійна технічна лінія для волосся Curladdict прекрасно ущільнює кучеряве волосся. Антиоксидантні і відновлюючі властивості активних інгредієнтів продуктів лінії відновлюють, зміцнюють та інтенсивно зволожують волосся по всій довжині.

Професійна технічна лінія для волосся Curladdict MEDAVITA

Розроблена фахівцями компанії MEDAVITA професійна технічна лінія для волосся Curladdict містить кілька препаратів.

  1. Filtro Modulatore/Фільтр-модулятор для відновлення пружності локонів.
  2. Fluido Ondulante/Флюїд для формування локонів на основі кератину і пантенолу.
  3. Lozione Neutralizzante/Лосьйон-нейтралізатор

Купити продукти ви можете на сайті нашої компанії. Ціна – прийнятна. Детальніше про особливості тих чи інших препаратів, засобів догляду за волоссям ви можете дізнатися у консультантів нашої компанії.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Жожоба
Жожоба
Антибактеріальна, протигрибкова, протизапальна.
Жожоба
Червоний виноград
Червоний виноград
Живить, зволожує, кондиціонує, відновлює.
Червоний виноград