Система професійного догляду CURLADDICT

Система професійного догляду CURLADDICT

Кучеряве волосся вимагає дбайливого і ніжного догляду. Тільки так вдасться зберегти його красу та привабливість, забезпечити неперевершений зовнішній вигляд, захистити від негативного впливу різних чинників. Компанія «MEDAVITA» представляє унікальні препарати для кучерявого волосся. Це лінія Curladdict, яку оцінять всі володарки ніжних кучерів різного розміру.


Засіб для кучерявого волосся від MEDAVITA

Продукти MEDAVITA гарантують максимальну й миттєву ефективність з урахуванням особливостей фізіології шкіри голови та волосся.

У виборі інгредієнтів немає ніяких компромісів: тільки ефірні масла та ультрачисті рослинні екстракти, ретельно зібрані в різних куточках планети. Кожен з наших продуктів ідеально поєднує натуральні інгредієнти та сучасний науковий підхід.

Curladdict містить в собі екстракти і масла червоного винограду та жожоба. Вони забезпечують комплексний повноцінний догляд.

Curladdict — серія для кучерявого волосся

Засіб для кучерявого волосся Curladdict MEDAVITA забезпечує пружність, м'якість і доглянутість кожного завитка. Curladdict прекрасно стимулює процеси регенерації клітин, живить, підтримує баланс, зволожує, зміцнює та захищає, має могутню антиоксидантну дію дію.

У складі лінії два препарати. MASCHERA ELASTICIZZANTE/МАСКА ДЛЯ ЕЛАСТИЧНОСТІ кучерявого волосся — це унікальна еластична маска, що забезпечує супер кондиціонування. Ідеально підходить для кучерявого і хвилястого волосся.

SHAMPOO ELASTICIZZANTE/ШАМПУНЬ ДЛЯ ЕЛАСТИЧНОСТІ кучерявого волосся — шампунь для еластичності кучерявого і хвилястого волосся. Збагачений комплексом амінокислот Amino Concentre.

На нашому сайті ви можете купити засіб для кучерявого волосся Curladdict MEDAVITA, ціна вас приємно порадує. Наші консультанти нададуть вам всю додаткову інформацію, дадуть відповіді на ваші питання і приймуть замовлення. Впевнені, що ви залишитеся задоволені якістю препаратів і їх вартістю.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Жожоба
Жожоба
Антибактеріальна, протигрибкова, протизапальна.
Жожоба
Червоний виноград
Червоний виноград
Живить, зволожує, кондиціонує, відновлює.
Червоний виноград