Система професійного догляду BLONDIE

Система професійного догляду BLONDIE

Компанія MEDAVITA розробила унікальну лінійку Blondie, що дозволяє підкреслити всі багатство світлих відтінків. Для блондинок правильний догляд виключно важливий. Він допомагає надовго зберегти отриманий тон, примножити і розкрити красу білявих локонів. Разом з тим волосся стане пружним і сильним, легким і податливим, міцним і красивим.


Продукти лінійки Blondie

MEDAVITA подбала про все різноманіття і багатство блонду, створивши продукти для догляду на будь-який смак:

  • All Blondes – це шампунь, поживна маска, що зміцнює, сироватка і кондиціонер, які підходять для всіх блондинок. Засоби спеціально створені для того, щоб «розкрити» і посилити світлі відтінки. При цьому вони глибоко проникають в структуру кожної волосини, пригладжують лусочки, кондиціонують, зволожують, живлять і дбайливо очищають від забруднень, повсякденного окислення.
  • Ice Blonde представляє продукти, які посилюють всі відтінки холодного блонду. До них відноситься шампунь, кондиціонуючий мус, сироватка і поживна маска. Застосування засобів дозволяє комплексно подбати про волосся, забезпечивши його здоров'я та енергійність. Усі позиції сприяють кращому прояву попелястого, перлового й інших відтінків холодного блонду.
  • Sunset Blonde – комплексний і збалансований догляд для власниць теплих відтінків білявого волосся. Теплий, гарячий, карамельний блонд заграє новими фарбами і допоможе підкреслити вашу красу. Пошкоджене волосся насититься силою активних природних компонентів, а також гіалуронової кислоти, амаранту, церамідів, колагену.

Більше інформації про кожнен продукт можна знайти в описі. Турбота про біляве волосся сьогодні стала простою і приємною процедурою. Професійний догляд доступний для кожної власниці світлого волосся. Вибирайте Blondie MEDAVITA – і насолоджуйтеся багатством та красою насиченого холодного або теплого блонду.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Колаген
Колаген
Колаген надає волоссю щільності, сяйва, еластичності. Позитивно впливає на епітелій, відновлює пошкоджену структуру волосся.
Колаген
Гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота «потовщує» волосся, живить і зволожує його, покращує загальний стан стрижня волосся та шкіри голови.
Гіалуронова кислота
Протеїни амаранту
Протеїни амаранту
Протеїни амаранту роблять волосся податливими, сприяють кращому розчісування. Багаті амінокислотами і залізом. Сприяють реконструкції пошкодженого волосся. Мають антивіковим і антиоксидантну дію.
Протеїни амаранту
Церамід
Церамід
Цераміди захищають поверхню волосся від згубного впливу, проникають в структуру волосся і розгладжують його. Запобігають ламкості та сухості натуральних і забарвлених локонів.
Церамід
Amino Concentre
Amino Concentre
Зволожує, захищає, додає форми, надає еластичності.
Amino Concentre
Кокосовий горіх
Кокосовий горіх
Потужна, відновлююча, захисна та зміцнювальна.
Кокосовий горіх
Кунжутна олія
Кунжутна олія
Кунжутна олія містить антиоксиданти, захищає від негативного впливу зовнішнього середовища, активізує ріст волосся.
Кунжутна олія
Вітамін Е
Вітамін Е
Вітамін Е - природний антиоксидант, впливає на блокування вільних радикалів, живить і розгладжує волосся.
Вітамін Е