Догляд за фарбованим волоссям

Догляд за фарбованим волоссям повинен бути продуманим і збалансованим. Після фарбування багато локонів псуються, стають більш сухими й млявими. Не варто чекати подібного негативного ефекту – краще заздалегідь подбати про зачіску і насолоджуватися красою й привабливістю.

У професійний догляд за фарбованим волоссям входить:

  • Різноманітні шампуні для фарбованого волосся. Відзначимо поділ за відтінками. Тут є засоби для блондинок з холодними й теплими відтінками, для дівчат, що віддають перевагу яскравим насиченим тонам. Міняйте імідж, але залишайтеся незмінно прекрасною.
  • Живильні маски. Догляд за сухими фарбованим волоссям неможливий без повноцінного зволоження і живлення волосся. Різноманітні маски також потрібно підбирати, виходячи з типу і стану локонів.
  • Спеціальний крем для кутикули. Відмінно герметизує волосся і робить його гладким, слухняним.
  • Кращий догляд для фарбованого волосся подарують кондиціонери. З перших застосувань вони позитивно впливають на зачіску.

Також не забувайте про набори, які допоможуть комплексно доглядати за пасмами. Вибирайте засоби по догляду за фарбованим волоссям від бренду зі світовим ім'ям. «Медавіта» стане вашою найкращою пропозицією!