Тріхологічні програми догляду за шкірою голови

Тріхологічні програми догляду за шкірою голови

Лупа – це косметологічна проблема, але вона призводить не тільки до відштовхуючого зовнішнього вигляду. Поява лупи провокує інші неприємності, серед яких – випадання волосся.

Більшість препаратів, представлених на профільному ринку, тільки маскують лупу, але не борються з проблемою, не здатні усунути її. Трихологічні програми догляду за шкірою голови, розроблені фахівцями компанії MEDAVITA, допомагають раз і назавжди не тільки позбутися від лупи, але й зміцнити волосся, оздоровити шкіру голови.


Трихологічні засоби догляду за шкірою голови MEDAVITA

При розробці ліній фахівці компанії MEDAVITA використовували сучасні методи, натуральні компоненти, що дозволяють гарантовано нейтралізувати лупу, запобігти випаданню волосся і стимулювати його зростання.

Зокрема, для лікування використовується комбінація мірри, саліцилової кислоти та піроктон оламін. Компоненти нейтралізують бактерії, мікроорганізми, що провокують лущення та свербіж шкіри голови.

Які трихологічні програми догляду за шкірою голови існують

Фахівцями компанії MEDAVITA розробили шість програм, кожна з яких має свої особливості. Застосовуючи трихологічні засоби догляду за шкірою голови, можна домогтися наступних результатів:

  • ефективне усунення лупи;
  • запобігання випаданню волосся;
  • активізація обмінних процесів і кровообігу в тканинах шкірного покриву голови;
  • стимуляція росту волосся;
  • глибоке очищення шкіри і волосся.

Коротенько розповімо про те, що являє собою кожна трихологічна програма догляду за шкірою голови:

CUTIS PURA – призначена для детоксикації та підготовки шкірного покриву перед проведенням лікувальних, оздоровчих та інших процедур.

LOTION CONCENTREE – повноцінний комплекс, в складі якого величезна кількість рослинних компонентів; застосовуючи препарати програми, вдається зміцнити волосся, оздоровити шкіру.

LOTION CONCENTREE HOMME – програма для чоловіків, що допомагає зупинити випадання волосся і стимулювати зростання нового.

PUROXINE – бореться з усіма відомими видами лупи, очищає шкіру та волосся, істотно знижує кількість мікроорганізмів і запобігає появі свербіння.

REQUILIBRE – відновлює і підтримує баланс шкіри голови, нормалізує роботу секреції сальних залоз, нейтралізує свербіж і глибоко очищає шкіру.

VELOUR – програма відновлює природний баланс шкіри, знижує подразнення, лущення, нейтралізує свербіж та почервоніння.

Якщо ви хочете купити трихологічні засоби догляду за шкірою голови MEDAVITA, зробити це можна на нашому сайті.

CUTIS PURA
Глибоке очищення шкіри голови
Показати продукти
LOTION CONCENTREE HOMME
Чоловіча серія проти випадіння волосся
Показати продукти
OXYGEN
Очищення волосся і шкіри голови
Показати продукти
REQUILIBRE
Відновлення балансу жирної шкіри голови
Показати продукти
VELOUR
Для чутливої шкіри голови
Показати продукти