Професійна технічна лінія BLONDIE

Професійна технічна лінія BLONDIE

Blondie – продукція, що дозволяє отримати світлий тон з будь-якої основи: натуральної, пофарбованої, сивої. Ми розробили неперевершені професійні пропозиції, які допомагають забезпечити індивідуальний підхід до кожної дівчини – і дати їй бажаний результат без втрати «якості» пасом.

Навіть при швидкому підйомі глибини тону локони залишаться м'якими і шовковистими, наповненими життєвою силою, енергійними і приємними на дотик. Побалуйте себе всією красою і розкішшю здорового світлого волосся, довіривши перетворення продукції MEDAVITA.


Продукти лінійки Blondie

  • Bleaching Blondie створена для освітлення. Сюди входить креативна і вдосконалена пудра, розроблені для всіх видів технік й окремо для технік «відкритої руки». Також ви можете підібрати NEVER ENDING POWERFUL PASTE – пасту для підняття вихідного тону волосся на 6-7 рівнів. Сяюче масло Нескінченний блонд допоможе зробити фарбування не тільки результативним, але й максимально безпечним для волосся, зберігши його природну структуру. В основі лежать активні та природні компоненти, що захищають від пошкоджень.

  • Спеціальні освітлюючі фарби для будь-якої основи, а також для сивини, що вимагає особливого підходу і турботи.

  • Тонування волосся з PASTEL TONNING робить доступними всі варіанти блонду: тонування в чистий блонд, теплий блонд, холодний блонд. Різноманітність пропозицій допомагає знайти ідеальний відтінок, здатний підкреслити вашу красу.

  • TOTAL PROTECT – захист і спосіб уберегти волосся при агресивному впливі, такому як фарбування й освітлення.

Грамотний підбір продуктів для знебарвлення і фарбування дозволяє швидко та безпечно отримати потрібний результат, не задовольнятися будь-яким тоном, а домогтися потрібного вам варіанту блонду. MEDAVITA готова подарувати одночасно красу та здоров'я для новоспечених блондинок. Наші засоби стануть справжнім відкриттям для професіоналів. Вся розкіш і різноманіття блонду доступні вже зараз!

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Колаген
Колаген
Колаген надає волоссю щільності, сяйва, еластичності. Позитивно впливає на епітелій, відновлює пошкоджену структуру волосся.
Колаген
Кераміди
Кераміди
Зволожують, пом'якшують, заспокоюють, проти свербежу, протизапальны, клітинний проліферат, кондиціонують.
Кераміди
Червона водорость
Червона водорость
Екстракт червоних водоростей покращує структуру і зовнішній вигляд волосся, живить його від коренів до кінчиків, покращує кровообіг шкіри голови.
Червона водорость
Ірландський мох
Ірландський мох
Екстракт ірландського моху зміцнює коріння волосся, кондиціонує, дезінфікує, оздоровлює і заспокоює шкіру голови.
Ірландський мох
Протеїни амаранту
Протеїни амаранту
Протеїни амаранту роблять волосся податливими, сприяють кращому розчісування. Багаті амінокислотами і залізом. Сприяють реконструкції пошкодженого волосся. Мають антивіковим і антиоксидантну дію.
Протеїни амаранту
Гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота
Гіалуронова кислота «потовщує» волосся, живить і зволожує його, покращує загальний стан стрижня волосся та шкіри голови.
Гіалуронова кислота
Бджолиний віск
Бджолиний віск
Бджолиний віск захищає волосся, сприяє його зволоженню.
Бджолиний віск
Ромашка
Ромашка
Екстракт ромашки – заспокоює чутливу шкіру голови, робить волосся шовковистим, гладким, міцним, еластичним.
Ромашка
Мигдаль
Мигдаль
Дермоочищуючий, відновлювальний, тонізуючий, заспокійливий.
Мигдаль