Система професійного догляду HYDROTONIQUE

HUILE D'ETOILE

Для здоров'я і краси волосся вкрай важливо їх повноцінне зволоження. Допоможе в цьому програма HYDROTONIQUE від MEDAVITA – це стимулятор регенерації волосся.


Програма інтелектуального зволоження без ефекту обтяження робить волосся сяючим і полегшує його укладання. Всі продукти MEDAVITA по догляду за шкірою голови і волоссям виготовляються з натуральних інгредієнтів. Кожен компонент – ретельно відбирається і піддається постійному контролю, глибоким перевіркам на сумісність для максимальної та миттєвої ефективності. Зокрема, в складі препаратів програми такі активні інгредієнти, як:

  • оливкова олія;
  • жожоба;
  • та інші.

Стимулятор регенерації волосся HYDROTONIQUE від MEDAVITA покликаний активізувати процеси регенерації клітин, забезпечити їх повноцінне харчування і добре зволоження. Застосування засобу гарантує високий рівень захисту від негативного зовнішнього впливу, потужну ревіталізацію, відновлення і зміцнення кожного волоска окремо. Волосся набуває яскравість, блиск, шовковистість, легкість, його стає набагато простіше укладати, формувати незвичайні та повсякденні зачіски.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Оливкова олія
Оливкова олія
Живлення та зволоження.
Оливкова олія
Жожоба
Жожоба
Антибактеріальна, протигрибкова, протизапальна.
Жожоба