Професійна технічна лінія для волосся

Професійна технічна лінія для волосся

Компанія MEDAVITA представляє професійні засоби для волосся – сучасні препарати для фарбування, створення стильних зачісок. Всі продукти, що входять до складу лінії, виготовлені з якісних й натуральних інгредієнтів, що забезпечують відновлення волосся.

Природний колір волосся

Професійна технічна лінія розроблена на основі унікальних компонентів (в тому числі, натуральних) та пігментів нового покоління. За допомогою них вдається створювати досконалі образи, котрі притягують погляди. Їх застосування не призводить до порушення структури волосся. Навпаки – вони стають ще більш яскравими, блискучими.


Примножуйте свою красу

Професійні засоби для волосся від компанії MEDAVITA створена кращими фахівцями. Ми знаємо, як досягти ідеальної комбінації – природності й бажаного кольору. Всі наші продукти пройшли обов'язкове тестування, їх безпеку та якість підтверджено незалежними сертифікатами якості. Натуральні масла в складі препаратів позитивно впливають на структуру волосся та здоров'я шкіри голови. Їх застосування гарантує повноцінне відновлення волосся.

Що входить до складу лінійки

Професійні засоби для волосся, що входять до складу лінії, представлені чотирма системами.

  1. BLONDIE – лінійка для досягнення розкішного блонду теплих, холодних відтінків. Засоби розроблені для освітлення, фарбування, подальшого тонування в бажаний тон, а також для ретельного догляду за ослабленим освітленим волоссям.
  2. CHOICE COLOR – створена для фарбування й освітлення волосся. За допомогою системи вдається створювати стильні та ефектні образи. Інгредієнти, що застосовуються для продуктів системи, забезпечують волоссю блиск, відновлюють природний рН.
  3. CURLADDICT – система розроблена для власниць кучерявого волосся. Продукти системи забезпечують повноцінний догляд завиткам, гарантують їх пружність і природність. Відновлення волосся виконується за допомогою активних інгредієнтів, що характеризуються антиоксидантними, регенеруючими властивостями.
  4. LUXVIVA BLEACHING – лінійка відбілюючих оксидів, в складі є ромашка й ірландська червона Мохова водорість, що забезпечує захисну дію.
  5. LUXVIVA – виконує ефективне відновлення волосся по всій структурі, захищає від ламкості, агресивного впливу хімічних компонентів фарбувальної суміші.
  6. ONE NIGHT ONLY – засіб для швидкого й ефективного фарбування волосся в домашніх умовах. Дозволяє маскувати корені, що відростають, та сивину між відвідинами професійного майстра.

Професійні засоби для волосся MEDAVITA – сучасні препарати, що гарантують здоров'я та красу волосся.

BLONDIE
Серія для блондинок
Показати продукти
CHOICE
Безаміачні фарби
Показати продукти
CURLADDICT
Для кучерявого волосся
Показати продукти
ONE NIGHT ONLY
Швидке й ефективне фарбування
Показати продукти