Професійна технічна лінія для волосся

Професійна технічна лінія для волосся

Компанія MEDAVITA пропонує професійні засоби для волосся – сучасні препарати для фарбування та створення стильних зачісок. Усі продукти цієї лінії виготовлені з якісних і натуральних інгредієнтів, що забезпечують відновлення волосся.

Природний колір волосся

Професійна технічна лінія розроблена на основі унікальних компонентів (в тому числі натуральних) та пігментів нового покоління. З їхньою допомогою вдається створювати досконалі образи, котрі притягують погляди. Використання таких засобів не призводить до порушення структури волосся. Навпаки – воно стає ще більш яскравим та блискучим.


Збагачуйте свою красу

Професійні засоби для волосся від компанії MEDAVITA створені кращими фахівцями. Ми знаємо, як досягти ідеальної комбінації – природності й бажаного кольору. Усі наші продукти пройшли обов'язкове тестування, безпеку та якість підтверджено незалежними сертифікатами якості. Натуральні олії в складі препаратів позитивно впливають на структуру волосся та здоров'я шкіри голови. Їхнє застосування гарантує повноцінне відновлення волосся.

Що входить до складу лінійки

Професійні засоби для волосся цієї лінії представлені чотирма системами.

  1. BLONDIE – лінійка для досягнення розкішного блонду теплих та холодних відтінків. Засоби розроблені для освітлення, фарбування, подальшого тонування в бажаний відтінок, а також для ретельного догляду за ослабленим освітленим волоссям.
  2. CHOICE COLOR – створена для фарбування й освітлення волосся. За допомогою системи вдається створювати стильні та ефектні образи. Інгредієнти, що застосовуються для продуктів системи, надають волоссю блиск та відновлюють природний рН.
  3. CURLADDICT – система розроблена для власниць кучерявого волосся. Її продукти забезпечують повноцінний догляд за локонами, гарантують пружність і природність. Відновлення волосся відбувається за допомогою активних інгредієнтів, що характеризуються антиоксидантними та регенерувальними властивостями.
  4. LUXVIVA BLEACHING – лінійка відбілювальних оксидів. У її складі є ромашка й ірландський мох, що забезпечують захисну дію.
  5. LUXVIVA – виконує ефективне відновлення всієї структури волосся, захищає від ламкості, агресивного впливу хімічних компонентів фарбувальної суміші.
  6. ONE NIGHT ONLY – засіб для швидкого й ефективного фарбування волосся в домашніх умовах. Маскує корені, що відростають, та сивину між відвідинами професійного майстра.

Професійні засоби для волосся MEDAVITA – це сучасні препарати, що гарантують здоров'я та красу волосся.

BLONDIE
Серія для блондинок
Показати продукти
CHOICE
Безаміачні фарби
Показати продукти
CURLADDICT
Для кучерявого волосся
Показати продукти
ONE NIGHT ONLY
Швидке й ефективне фарбування
Показати продукти