Система професійного догляду CHOICE

Система професійного догляду CHOICE

Компанія MEDAVITA спеціалізується на виготовленні сучасних та ефективних препаратів, доглядової та оздоровчої косметики, покликаної зберігати і відновлювати здоров'я волосся та шкіри голови.

Представляємо до вашої уваги лінію CHOICE – це система по догляду за волоссям, що дозволяє усунути різні проблеми, очистити волосся та шкіру, гарантувати їм здоров'я. Догляд за шкірою голови за допомогою цієї системи забезпечують натуральні активні інгредієнти, що входять до складу препаратів.


Система по догляду за волоссям CHOICE

Спеціальна формула CHOICE MEDAVITA забезпечує збалансоване очищення, при цьому ексклюзивний масляний комплекс, багатий природними антиоксидантами, надає неперевершений блиск і харчування, захищає волосся, відновлюючи його природний бар'єр, і запобігає зневодненню.

Система по догляду за волоссям від «MEDAVITA» містить в своєму складі:

  • насіння чорниці;
  • насіння чорного кмину;
  • мигдаль;
  • Морінга;
  • пантенол;
  • та інші препарати.

Окремої згадки заслуговує амінокислотний комплекс Amino Concentre, який насичує волосся і шкіру голови, робить їх здоровими та захищає від негативного зовнішнього впливу.

Продукти серії CHOICE

Якщо вам необхідний повноцінний догляд за шкірою голови, використовуйте препарати серії CHOICE. У лінійці представлено два продукти.

  • CHOICE MASK COLOR GLOW/МАСКА ЖИВИЛЬНА «СЯЙВО КОЛЬОРУ» – це маска для волосся, яка підсилює яскравість і колір волосся, живить їх, усуває різні проблеми.
  • CHOICE SHAMPOO COLOR GLOW/ШАМПУНЬ ЖИВИЛЬНИЙ «СЯЙВО КОЛЬОРУ» – це шампунь з живильним ефектом. Він підсилює сяйво, надає блиск. Забезпечує професійний догляд, але його також можна використовувати в домашніх умовах.

Якщо вас зацікавила система по догляду за волоссям, купити її можна на нашому сайті. Ціну – уточнюйте у менеджерів. Консультанти «MEDAVITA» також нададуть іншу корисну і цінну інформацію.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Amino Concentre
Amino Concentre
Зволожує, захищає, додає форми, надає еластичності.
Amino Concentre
Морінга
Морінга
Тонізуючий, протизапальний, оздоровчий, вітрогінний, заспокійливий. Покращення мікроциркуляції. Антиоксидант.
Морінга
Мигдаль
Мигдаль
Дермоочищуючий, відновлювальний, тонізуючий, заспокійливий.
Мигдаль
Пантенол
Пантенол
Пантенол кондиціонує волосся, сприяє його зволоженню та живленню. Має заспокійливий, загоюючий, протизапальний, бактеріостатичний ефект.
Пантенол
Чорниця
Чорниця
Відновлює основні поживні речовини для волосся.
Чорниця
Кокосовий горіх
Кокосовий горіх
Потужна, відновлююча, захисна та зміцнювальна.
Кокосовий горіх
Лляне насіння
Лляне насіння
Захисна, кондиціонуюча, плівкогенеруюча, антистатична, антифриз.
Лляне насіння
Інка-Інчі
Інка-Інчі
Зволожує, заспокоює, зміцнюючий засіб.
Інка-Інчі
Чорний кмин
Чорний кмин
Реструктуризує.
Чорний кмин