Професійна технічна лінія LUXVIVA

Професійна технічна лінія LUXVIVA

Компанія MEDAVITA представляє унікальну лінію для фарбування волосся LUXVIVA. Вона включає в себе кілька різних продуктів, що характеризуються простотою використання та ефективністю. У складі препаратів присутні натуральні інгредієнти, що позитивно впливають на здоров'я волосся та шкіри голови.


Сучасні продукти від компанії MEDAVITA

Наші розробки забезпечують миттєву результативність, гарантують високопрофесійний догляд за фарбованим волоссям. Спеціально створена формула призначена для захисту пасм в період фарбування, а також освітлення шевелюри.

Схема захисту тону та сяйва забарвлених пасм з метою шикарного, сліпучого, тривалого сяючого кольору. Застосування продуктів LUXVIVA — це не тільки блиск, але і ефективне очищення з фотозахисними властивостями.

Активні і натуральні інгредієнти системи LUXVIVA

У складі продуктів лінії LUXVIVA MEDAVITA представлені природні компоненти, що забезпечують харчування, відновлення і захист волосся. Деякі складові також мають антибактеріальну, протизапальну дію. Зокрема, система LUXVIVA від MEDAVITA включає в себе:

  • соняшник;
  • жожоба;
  • гідролізовані молочні білки;
  • ромашку;
  • пантенол;
  • зародки зерен пшениці;
  • алое вера.

Ви можете купити продукти лінії LUXVIVA на нашому сайті. Вас приємно порадує ціна, умови поставок. Якщо у вас є питання, на них дадуть відповідь наші консультанти, нададуть всю необхідну додаткову інформацію.

Також в каталозі нашої компанії представлено безліч інших унікальних розробок, продуктів, призначених для догляду за волоссям та шкірою голови. Ви можете вибрати та замовити препарати для різних завдань.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Соняшник
Соняшник
Вітрогінний, протизапальний, заживляючий.
Соняшник
Жожоба
Жожоба
Антибактеріальна, протигрибкова, протизапальна.
Жожоба
Гідролізовані молочні білки
Гідролізовані молочні білки
Дермоочищуюча, стимулююча, тонізуюча.
Гідролізовані молочні білки
Ромашка
Ромашка
Екстракт ромашки – заспокоює чутливу шкіру голови, робить волосся шовковистим, гладким, міцним, еластичним.
Ромашка
Зародки пшениці
Зародки пшениці
Заспокоює, пом’якшує, кондиціонує, зміцнює.
Зародки пшениці
Пантенол
Пантенол
Пантенол кондиціонує волосся, сприяє його зволоженню та живленню. Має заспокійливий, загоюючий, протизапальний, бактеріостатичний ефект.
Пантенол
Алое вера
Алое вера
Алое вера - природний антисептик. Глибоко проникає в структуру, забезпечує зволоження і загоєння, добре «заспокоює» епідерміс.
Алое вера