Професійна технічна лінія CHOICE

Професійна технічна лінія CHOICE

Професійні засоби для волосся MEDAVITA – це ефективні препарати, що забезпечують красу та здоров'я волосся. Унікальність систем CHOICE COLOR і CHOICE NON COLOR полягає в їх здатності ідеально доглядати та підтримувати в розкішному вигляді волосся й шкіру голови. Результат досягається завдяки двом основним активним інгредієнтам – маслу чорниці та чорного кмину – і унікальним амінокислотам Amino Concentrеe.


Система CHOICE COLOR і CHOICE NON COLOR

Природа – це нескінченна загадка. Отрута може бути використана для створення протиотрути; одна крапля екстракту квітів може вилікувати, а дві краплі можуть вбити. Крихітні листя рослин приховують величезні сили.

Мистецтво, яким ми займаємося, полягає в тому, щоб знайти ці сили і змусити їх служити здоров'ю та красі волосся. Природні інгредієнти є чистою енергією і здатні боротися з хворобами шкіри голови, протидіяти випаданню волосся й відновлювати баланс між красою і здоров'ям.

Справитися з цими силами можуть тільки досвідчені руки майстрів-травників, які переробляють і готують натуральну сировина, поєднуючи традиційну майстерність з сучасними технологіями.

Система CHOICE COLOR і система CHOICE NON COLOR, розроблені фахівцями «MEDAVITA», містять в своєму складі натуральні інгредієнти, завдяки яким волосся:

  • харчуються вітамінами і мікроелементами;
  • відновлюються;
  • зміцнюються;
  • отримує повноцінний захист від негативного зовнішнього впливу.

Професійні засоби для волосся MEDAVITA – система CHOICE COLOR і система CHOICE NON COLOR – включають в себе кілька продуктів. Ознайомитися детальніше з ними ви можете на цій сторінці.

Залишилися питання? Хочете отримати більше докладної інформації про кожному продукту? Консультанти «MEDAVITA» допоможуть вам!

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

Чорниця
Чорниця
Відновлює основні поживні речовини для волосся.
Чорниця
Чорний кмин
Чорний кмин
Реструктуризує.
Чорний кмин
Кокосовий горіх
Кокосовий горіх
Потужна, відновлююча, захисна та зміцнювальна.
Кокосовий горіх
Amino Concentre
Amino Concentre
Зволожує, захищає, додає форми, надає еластичності.
Amino Concentre