Шампуні для блондинок і фарбованого волосся

Професійний шампунь для збереження кольору фарбованого волосся стане універсальним рішенням для кожної представниці прекрасної статі, яка наважилася на зміну іміджу. Підтримувати відповідний колір не завжди просто. Щадні фарби досить швидко «вимиваються», а улюблені відтінки тьмяніють. Правильний догляд допоможе надовго залишатися яскравого сліпучою красунею.

Професійний шампунь після фарбування ідеально підходить для всіх типів волосся. Засіб допомагає очистити епідерміс і волосся від забруднень, сприяє збереженню обраного відтінку.

Рідше вдаватися до допомоги перукарів легко. Правильний догляд буде підтримувати потрібну яскравість тону. Також відомо, що фарбоване волосся відрізняється більшою слабкістю і ламкістю. Професійний засіб MEDAVITA зробить локони пружними, сильними, що витримують навіть регулярне фарбування.

Ідеальний засіб для блондинок. Якщо хочете спробувати себе в новій якості та стати білявою красунею, то без спеціальних шампунів не обійтися. Вони зроблять волосся м'яким, шовковистим, податливими. При цьому, обраний вами відтінок збережеться надовго.