Скраби

Скраб - відмінний інструмент для очищення. Абразивні частинки проникають глибоко в шкіру. Відбувається природне відлущування ороговілих клітин. Скраб для волосся і шкіри голови сприяє росту волосся. Оскільки активізується обмін речовин і збільшується приплив крові до епідермісу.

Як купити скраб для голови?

На сайті для вас представлений зручний каталог. На допомогу прийдуть відгуки на скраб для шкіри голови від тих, хто вже оцінив якість продукції. Ми пропонуємо ознайомитися з докладним складом.

Відзначимо, що скраб для шкіри голови складається з натуральних компонентів. Засіб застосовують і для здорового, і для проблемного волосся. Наприклад, при себореї, вугрових висипаннях, випадінні, підвищеному відділенні шкірного сала.

Для чого потрібен скраб для шкіри голови й обличчя:

  • Видалення ороговілих клітин;
  • Глибоке очищення;
  • Активізація мікроциркуляції крові.

Підходить він і для шкіри обличчя. Активний капілярний кровообіг зробить тон більш насиченим і блискучим. Шкіра стане на дотик гладкою, ніжною. Купити скраб для шкіри голови варто кожному, хто мріє про здорове волосся. Подбайте про зачіску зсередини - і насолоджуйтеся власним відображенням. Скраб для голови стане відмінним вибором для чоловіків і жінок.