Шампуні для чутливої шкіри голови

Турботу про ніжну шкіру голови, яка інтенсивно реагує на будь-які подразники, подарують професійні шампуні для чутливої ​​шкіри. Основний вплив - заспокійливий. Активна реакція епідермісу на зовнішні подразники знижується. Чутливість шкіри перестане вас турбувати при регулярному застосуванні косметичного засобу.

Як основа для шампуню використовується лаванда і зародки пшениці. Лаванда широко відома як антисептик. Вона благотворно впливає на шкіру голови, що помітно вже з перших застосувань.

Волосся стануть легше розчісується, укладатися в бажану форму. Підвищена шкіра викликає чимало дискомфорту від сверблячки до необхідності особливо ретельно підбирати головні убори, гребінці і т.д. Професійні шампуні для чутливої ​​шкіри голови допоможуть забути про подібну проблему.

Насолоджуйтесь красою волосся, свіжістю і чистотою без дискомфорту. Засоби представлені в зручних упаковках для домашнього та професійного застосування. Вибирайте кращі шампуні для волосся, які потребують особливої ​​турботи.

MEDAVITA - сила природи для чутливих волосся!