Вибір професійного засобу для фарбування волосся чоловікам

15.07.2020

Фарбування волосся чоловікам стає все більш популярною процедурою. Одна з поширених причин – поява сивини. Одним вона йде, але у інших поява пігментації негативно позначається на зовнішньому вигляді – представники сильної половини людства виглядають старше. Тому деякі вирішуються на зміну тону.

Ще одна поширена причина – прагнення змінити свій образ. Найчастіше так чинять хлопці й молоді чоловіки, що живуть активним життям, піддані впливу трендів та субкультур.

У цій статті ми детально розглянемо фарбування волосся чоловікам, розповімо про підбір фарбувальних засобів і наявних техніках.

Основні види чоловічих фарб

Головною перевагою застосування фарбувальних засобів є швидка зміна іміджу. Достатньо всього лише пари годин, щоб повністю перетворити зовнішній вигляд. Для цього не потрібні солідні фінансові вкладення. Важливо правильно вибрати препарати і довірити свою голову досвідченому та професійному майстрові. Якщо самі не можете зорієнтуватися в розмаїтті продуктів, представлених в магазинах, зверніться до професіонала. Він порекомендує:

 • препарат;
 • відтінок.

Консультація дозволить вам підібрати оптимальний колір, що поєднується з вашою зовнішністю, способом життя і соціальним становищем.

Для початку коротко розглянемо основні види фарбувальних препаратів, призначених для чоловіків. Одразу відзначимо, що переважна їх частина характеризується нетривалим ефектом – вони відносно швидко змиваються. В цьому є плюс – при відростанні волосся немає чітко вираженої межі між придбаним і природним кольором. Однак текстура у всіх різновидів різна.

Тонувальні

Вони не відрізняються стійкістю, а тому не дозволяють забезпечити радикальну зміну кольору. Вони тільки злегка змінюють відтінок. Такого впливу досить, щоб приховати сивину і забезпечити природність зачіски при відростанні волосся. Тоніків вистачає приблизно на 4-5 тижнів – тобто, до наступного візиту до майстра.

Муси

У них зручна текстура, завдяки чому їх можна застосовувати в домашніх умовах, завдаючи на голову самостійно. Муси не розтікаються, але ефективно просочуються. Хоча професійні майстри вибирають препарати рідкої консистенції, оскільки з ними набагато зручніше працювати, а результат у них значно краще.

Без аміаку

Оскільки фарбування волосся чоловікам передбачає недовговічний ефект, то переважна більшість засобів не містить в своєму складі аміаку. Вони не призводять до сухості, тьмяності.

Зверніть увагу! Слід враховувати, що на результати впливає структура і будова чоловічого волосся. Воно більш жорстке, ніж у дівчат. Тому його складніше пофарбувати і забезпечити тривалий результат.

Природно, застосовуються і звичайні фарби, що гарантують тривалий ефект.

Як вибрати відтінок

При виборі кольору слід обов'язково враховувати природний відтінок і довжину пасом. Це дозволить підібрати оптимальний тон.

Для темноволосих

В цьому випадку фарбування волосся чоловікам передбачає використання наступних кольорів:

 • чорного;
 • темного блондина;
 • брюнета;
 • шатена – світлого або темного.

Зверніть увагу! Вельми привабливо на чоловічій голові виглядає каштановий відтінок. Однак при його нанесенні потрібно строго дотримуватися час витримки і не використовувати дуже багато барвників. Інакше результат виявиться відразливим.

Для світловолосих

В цьому випадку рекомендовані:

 • всі види блондинів;
 • русявий – темний або світлий.

Подібні різновиди барвників дозволяють освіжити зовнішній вигляд, а природному тону додадуть додаткову привабливість і чарівність, блиск.

Залежно від довжини пасом

Для вкрай коротких пасом (не більше двох сантиметрів в довжину) досить нанесення фарбувального складу в однин колір. При такому варіанті рекомендується підбирати натуральні тони.

Якщо пасма досить довгі, не рекомендується орієнтуватися на надмірно насичені кольори. Використовуючи колір, що помітно відрізняється від натурального, зачіска буде мати не природний вигляд, а нагадувати перуку.

Проміжний висновок

На полицях магазинів представлений широкий асортимент барвників. Однак переважна більшість з них орієнтована на жінок. Серед решти зробити правильний вибір чоловікам досить складно.

Щоб домогтися потрібного результату, але й виключити негативний вплив на здоров'я волосся, рекомендується застосовувати професійні косметичні препарати. Італійський бренд MEDAVITA розробив ексклюзивну лінійку для чоловіків IDOL Man, в складі якої серія для зміни кольору зачіски. Вона дозволить досягти необхідного результату з мінімальною втратою здоров'я пасом.

Основні техніки

Основные техники мужского окрашивания

Фарбування волосся чоловікам може виконуватися різними техніками. Все залежить від поставленої мети і бажаного результату. Виділяються наступні:

 • мелірування звичайне і кольорове;
 • балаяж;
 • тонування;
 • треш.

Найбільш поширеним способом нанесення фарби є звичайне мелірування. Правильно виконана техніка дозволить істотно освіжити образ і навіть візуально омолодити представника сильної половини людства. Перевага мелірування полягає і в тому, що воно не робить впливу на корені, а тому його по праву можна вважати щадним.

Мелірування

Звичайне мелірування виконується двома способами. Детальніше про них – в таблиці.

Тип

Особливості

За допомогою фольги


Суть його полягає в тому, що окремі пасма загортаються в фольгу. Такий метод відносно простий, його реально реалізувати не тільки в салоні, але і самостійно в домашніх умовах:

 • виділяється невелика пасмо;
 • укладається на шматочок фольги;
 • просочується фарбою;
 • загортається в фольгу.

Так просочуються безліч окремих пасом.


За допомогою шапочки


Мається на увазі застосування спеціалізованої шапочки з безліччю отворів. Вона найчастіше буває гумовою і нагадує шапочку для плавання.

Шапка надаватися на голову, а через отвори витягають пасма – на них наноситься фарба. Утримується склад близько 25 хвилин, а потім змивається.Зверніть увагу! За допомогою мелірування можна добитися різних ефектів. Наприклад, ілюзії, ніби-то волосся трохи вигоріло. Або ж, навпаки, зробити зачіску більш яскравою.

Ще один різновид – кольорове мелірування. В такому випадку використовують два і більше тонів, але схожих один з одним. Це дозволяє досягти багатогранності отриманого кольору. Чоловік набуває новий стиль. Однак тут вкрай важливо не помилитися з відтінком – вибирати їх повинен справжній професіонал.

Тонування

Якщо фарбування волосся чоловікам має на меті позбутися від сивини, кращого способу не вибрати. Тонування приховує сиві пасма, але дозволяє досягти максимально природного кольору.

Балаяж

Хороший вибір для зміни іміджу. Балаяж передбачає плавний перехід від одного відтінку до іншого. В результаті можна отримати, як природний тон, так і створити більш виразний.

Треш

Даний метод, швидше за все, виберуть хлопці й молоді чоловіки. Суть в безладному нанесенні суміші на пасма по всій довжині або ж тільки на їх кінчики.

Переваги та недоліки зміни кольору

Фарбування волосся чоловікам має свої позитивні і негативні сторони. Серед переваг варто виділити:

 • маскування сивини;
 • зміна іміджу;
 • привнесення в образ свіжості.

Кожен з трьох пунктів переконливий, оскільки позитивно відбивається на зовнішньому вигляді представника сильної половини людства.

Серед негативних моментів варто відзначити:

 • складності при виборі засобів;
 • шкоду для здоров'я волосся;
 • відносно висока вартість процедури.

Однак всі негативні характеристики нівелюються, якщо звернутися за допомогою до фахівця, який підбере оптимальний і безпечний професійний препарат, здатний гарантувати необхідний і тривалий результат з мінімальним негативним впливом на здоров'я пасом.

Фарбування волосся чоловікам. Як самостійно змінити колір

Ми настійно рекомендуємо звертатися за допомогою до професіоналів. Особливо, якщо ви проводите зміну іміджу вперше. Однак якщо у вас немає можливості піти в салон і ви вирішили зробити все своїми руками, уважно ознайомтеся з представленою нижче інструкцією.

1. Загальні рекомендації

 1. Вибирайте фарбу, максимально близьку до натурального кольору.
 2. Тон може бути трохи світліше або темніше, але не більше ніж на два відтінки.
 3. Можливий такий ефект, як знебарвлення – рекомендуємо вибирати фарбу на два відтінки темніше вашого натурального, якщо ви плануєте досягти природного кольору.
 4. Якщо в пасмах є природна присутність рудого тону, слід вибирати фарбувальний склад з теплими тонами.
 5. При відсутності рудуватого, рекомендується орієнтуватися на холодні відтінки.

До речі! Багатьом чоловікам практично ідеально підходить попелястий тон.

2. Вибір фарби

Коли виконується фарбування волосся чоловікам, слід орієнтуватися на спеціалізовані суміші, розроблені безпосередньо для представників сильної половини людства.

Крім самого препарату слід подбати про наявність у будинку додаткових аксесуарів і інструментів:

 • рукавичок;
 • щітки;
 • гребінця.

3. Приготування суміші

Уважно вивчіть інструкцію-вкладиш. У ній розповідається, як правильно змішувати фарбу й окислювач.

Через жорстке чоловіче волосся фарба погано просочуються. Для досягнення потрібно результату рекомендується використовувати трохи більше фарби стосовно окислювача. Крім того, слід застосовувати окислювач більшої концентрації. Однак правило індивідуальне й залежить від марки фарбувального складу.

Приклад розрахунків:

 • припустимо, в інструкції сказано про пропорції один до одного;
 • в такому випадку рекомендується зробити пропорційне співвідношення 3 до 2;
 • при зміні пропорцій застосовуйте окислювач більшої концентрації.

4. Нанесення фарбувального складу

Фарбування волосся чоловікам виконується так само, як і жінкам – за допомогою пензлика склад розподіляється по пасмам. Особливо важливо промазати скроні та бічні частини, але при цьому залишаючи трошки природного тону видимим.

Порада! Розподілити суміш допоможе і звичайна гребінець. Завдавши її на пасма, прочешіть волосся. Це забезпечує рівномірність розподілу.

5. Змивання

В інструкції чітко вказується, скільки часу потрібно утримувати склад на голові. Для отримання природного і натурального тону можна змивати його трохи раніше.

Фарбування волосся чоловікам професійними засобами

Повторимося – для досягнення потрібного результату, захисту волосся від негативного впливу неякісних препаратів, настійно рекомендуємо користуватися професійними засобами і довіряти свої пасма досвідченим майстрам.

Якщо говорити безпосередньо про продукти, то одними з кращих засобів на профільному ринку є професійні розробки відомого італійського бренду MEDAVITA. Зокрема, це стайлінгові лінія MEDAVITA IDOL Man в складі якої представлена ​​серія для фарбування HIM MALE COLOR.

У серії є інноваційна олія для фарбування без аміаку. Тому вона не робить негативного впливу на шкіру голови, коріння і структуру волосся. За допомогою неї вдається не тільки домогтися потрібного кольору, але і зміцнити пасма. У складі – натуральні компоненти, серед яких екстракт волоського горіха. Завдяки йому, олія наповнена такими активними інгредієнтами, як:

 • флавоноїди;
 • вітаміни Е і В;
 • фолацін;
 • та інші.

Не виникає проблем з її застосуванням і нанесенням. Вона не забарвлює шкіру і без проблем змивається. За допомогою олії можна отримати наступні відтінки:

 • темно-сірий;
 • сірий;
 • світло-сірий;
 • нейтральний.

Масло допомагає ефективно приховати сивину.

Також в складі серії 3% активатор, що допомагає виконати фарбування волосся чоловікам. У активатора приємна і легка консистенція, завдяки чому він забезпечує рівномірність розподілу по пасмам.

Препарати серії – професійні розробки, які отримали позитивну оцінку від фахівців у багатьох країнах світу. Якщо ви хочете зробити замовлення або отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з нашими консультантами за цими контактами:

 • +38 (068) 396 - 01 - 02;
 • +38 (050) 667 - 67 - 64;
 • medavita.ua@gmail.com.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img