Fluido Cationico / Емульсія ультракондиціонуюча для всіх типів волосся

Fluido Cationico / Емульсія ультракондиціонуюча для всіх типів волосся

Наявність: В наявності
Виберіть необхідний Вам обсяг
Ціна: 785.00грн.
- +
Опис

Зволожуюча, живильна та кондиціонуюча емульсія для будь-якої довжини волосся. Має регенеруючі амінокислоти, забезпечує живильний, зволожуючий, зміцнюючий ефект, додає сяйва. 

Щоб волосся не тільки виглядало, але і було по-справжньому здоровим, рекомендується використовувати професійні препарати, які надають повноцінний вплив на його структуру, що гарантують ефективне живлення і зволоження.

Представляємо до вашої уваги препарат Fluido Cationico від компанії MEDAVITA. Це унікальна емульсія ультракондиціонуюча для всіх типів волосся – не залежно від їх рівня жирності або сухості. Вона ефективна, вирішує поставлені завдання і робить волосся неймовірно красивим.

Емульсія ультракондиціонуюча для всіх типів волосся Fluido Cationico має неповторну текстуру:

  • легку;
  • оксамитову;
  • ніжну.

Нанесення емульсії дозволяє створити на волоссі надійну захисну плівку, що оберігає від негативного зовнішнього впливу. Також ця плівка надає волоссю ніжності, блиску, шовковистості та легкості, інтенсивно зволожує. Застосування засобу суттєво полегшує процес створення укладок різного типу.

Серед компонентів препарату – унікальна амінокислотна формула Amino Concentre. Засіб поставляється в пляшечках різного об'єму – 150 мл і 500 мл.

Інструкція по застосуванню
Склад
Є що розповісти про товар?