Як зробити, щоб локони трималися

27.03.2022

Гарні та яскраві локони — мрія багатьох. Досягти її не так уже й складно, як здається на перший погляд. Навіть якщо ви володарка подовженого каре. Як це зробити — читайте в короткому огляді від спеціалістів компанії «Медавіта».

Для досягнення результату вам знадобиться зовсім небагато. Крім фена, це може бути лак, гель або будь-який інший засіб для фіксації.

Легка недбалість

Алгоритм такий:

  • помийте голову;
  • під час сушіння феном злегка допомагайте собі пальцями;
  • для більш природних локонів рекомендується використовувати дифузор.

Важливо — вчасно зупинитись і не пересушити пасма. Як тільки вони підсохли, вимикайте фен. Залишки вологи будуть корисні під час накручування пасм плойкою.

Діловий стиль

Ділова леді — це необов’язково рівне волосся. Легкі локони добре підходять для формування образу. Якщо у вас коротке волосся — подовжене каре — не варто починати його накручувати безпосередньо від коренів. Оскільки рівна прикоренева частина та завитки на решті волосся дають змогу досягти більш сучасного стилю.

Послідовність дій така:

  • оберніть волосся навколо плойки;
  • зачекайте, доки тепло почне впливати;
  • легко вивільніть плойку — водночас важливо не трясти пасма, а дочекатися поки вони охолонуть.

Якщо ваші пасма довгі, важкі, то після того, як зробите локон, відразу зафіксуйте завиток за допомогою затиску й зачекайте, поки він повністю охолоне. Звичайно, на це потрібно більше часу, але й результат буде ефектнішим і тривалішим.

Професійна косметика

Для догляду за волоссям та шкірою голови рекомендуємо використовувати професійну косметику італійського бренду MEDAVITA. Компанія пропонує широкий асортимент продукції різного типу та особливостей впливу. У тому числі й для формування гарних та стильних сучасних зачісок.

Під час розробляння засобів фахівці «Медавіта» використовують натуральні інгредієнти та компоненти в комплексі з іншими складовими. Такий підхід дає змогу виготовляти справді високоякісні препарати, що гарантують результат. Також бренд пропонує значний асортимент товарів, що призначені для здоров’я шкіри голови.

Для отримання додаткової інформації або замовлення продукції, зв’яжіться з консультантами MEDAVITA за вказаними контактними даними.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img