Як відновити волосся після невдалого фарбування: поради фахівців

11.10.2021

Фарбування — швидкий і простий спосіб змінити образ, привнести в нього нові нотки. Однак фарби часто чинять негативний вплив на здоров’я волосся. Вони його сушать, призводять до ламкості й посіченості кінчиків.

Щоби не було таких негативних проявів, рекомендуємо виважено підходити до вибору фарб. Наприклад, італійський бренд представляє MEDAVITA професійні засоби для фарбування волосся. У їхньому складі немає небезпечних компонентів, водночас присутні інгредієнти, що забезпечують живлення буквально зсередини, насичують амінокислотами, вітамінами.

Чим відновлювати волосся після фарбування

Якщо ви все-таки помилилися з вибором фарби, скористалися продукцією з категорії мас-маркет, розгляньте кілька варіантів відновлення краси та привабливості, блиску ваших локонів.

Маски, кондиціонери та сироватки

Орієнтуватися треба на продукцію, створену спеціально для реконструкції. Зокрема, компанія «Медавіта» пропонує окрему лінійку для фарбованого волосся. Вона містить:

  • сироватки;
  • маски;
  • кондиціонери;
  • і шампуні.

Їхнє завдання — не тільки відновити здоров’я і красу, а й забезпечити тривале збереження кольору, його посилення й сяйво. Наприклад, таким є мус-кондиціонер, що підсилює теплий відтінок світлого волосся. Є такий же мус для посилення відтінку крижаного блонду. Перелік продукції дає змогу підібрати препарати для будь-якого типу локонів.

Привабливість розробок італійського бренду полягає в унікальному складі. Він підбирався в лабораторних умовах і містить набір амінокислот, вітамінів. Серед інгредієнтів — натуральна олія, екстракти та інші компоненти.


Поради, як відновити свій колір

Як уже зазначали вище — фарбування є найпростішим способом привнести зміни у свій образ. Однак тяга до неконтрольованих експериментів може погано закінчитися. Тому нерідко представниці прекрасної половини людства прагнуть повернути свій натуральний колір. Розглянемо кілька ефективних варіантів.

  1. Тривалий. Суть його полягає в тому, щоби просто чекати, доки відросте свій колір, постійно підрізаючи кінчики. Негативні моменти — чекати надто довго й доведеться боротися з різкими переходами.
  2. Оптимальний. Його суть полягає в застосування щадного барвника, який якомога ближчий за своїм тоном підходить до природного відтінку. Якщо напам’ять підібрати не виходить — є два виходи: або орієнтуватися на брови, або чекати, поки коріння трохи відросте.
  3. Універсальний. Такий метод підійде дівчатам із будь-яким натуральним кольором — від брюнеток до блондинок. Принцип полягає в тому, що потрібно просто прийти в салон до професійного майстра, який за допомогою спеціальної змивки спробує нейтралізувати барвник.

Як бачите, варіантів безліч. Але щоб у вас не виникало проблем зі здоров’ям волосся, настійно рекомендуємо користуватися тільки професійними препаратами. Вони дорожчі, але й результат краще. Крім того, не доведеться витрачати гроші на відновлення здоров’я і структури пасом.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img