Як освітлити волосся в домашніх умовах: перевірені поради

17.10.2021

Багато дівчат замислюються про те, щоби кардинально змінити свій образ і перетворитися на блондинку. Хоча наважуються на цей крок далеко не всі. Деякі проводять процедуру самостійно в домашніх умовах. Забуваючи про те, що подібні експерименти здатні зіпсувати волосся, зробити його сухим, тьмяним і непривабливим.

В ідеалі, краще відразу звернутися за допомогою до професійних майстрів, які використовують у своїй роботі найкращі препарати та засоби для освітлення волосся.

Як не зіпсувати волосся. Декілька порад

  1. Якщо це ваша перша спроба стати білявкою, обов’язково скажіть про це майстру-стилісту.
  2. Прислухайтеся до рекомендацій майстра — фахівці краще розуміють, які відтінки та тони відповідають різним кольоротипам.
  3. Багато дівчат не дуже добре розуміються на кольорах. Просто на словах пояснити, який відтінок потрібний, не вийде. Вирушаючи в салон, візьміть із собою картинку з моделлю, пофарбованою в потрібний колір.
  4. Після фарбування користуйтеся спеціалізованими доглядовими препаратами, що підходять під ваше волосся. Вони підтримуватимуть здоров’я та красу волосся, а також отриманий відтінок.

Як освітлити волосся самостійно: народні методи

Відразу хочемо зазначити — народні методи дуже рідко дають необхідний результат. Краще не захоплюватися ними, а звернутися одразу до професіонала.

В інтернеті представлена безліч різних методів, рецептів. Застосування переважної більшості з них загрожує неприємними наслідками:

  • сухість;
  • ламкість;
  • жовтизна;
  • плямистість;
  • неохайність волосся.

Крім того, народні рецепти, що передбачають використання лише природних компонентів, дають змогу освітлити пасма максимум на половину тону. До того ж освітлення вийде нерівномірним.

Як результат, ви забажаєте позбутися набутого кольору і все одно підете до майстра. За його роботу доведеться заплатити набагато більше, ніж якби ви зважилися на такий візит одразу.


Повноцінний догляд за волоссям

Якщо ви наважилися стати повноцінною білявкою, пам’ятайте, що після фарбування потрібно обов’язково забезпечити свої пасма повноцінним комплексним доглядом. Це необхідно для підтримання яскравості та насиченості кольору, а також здоров’я волосся, його сили, блиску та міцності. У цьому також допоможуть професійні засоби догляду за фарбованим волоссям, створені фахівцями італійського бренду Medavita.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img