Що таке тонування волосся і як його роблять

15.10.2021

Один зі способів незначної зміни образу — тонування волосся. Суть процедури полягає у використанні фарбувальних складів. Поміж їхніх інгредієнтів немає аміаку, завдяки чому на волосся не чиниться негативного впливу.

Особливості процедури

Основна відмінність від звичайного фарбування полягає в тому, що пігмент, що фарбує, розподіляється вздовж поверхні волосся, не проникаючи в структуру й під лусочки. Тобто колір просто перекриває природний тон. Стійкість нового відтінку тримається від 14 до 30 днів.

Переваги процедури

  1. Збереження здоров’я волосся.
  2. Проводити експерименти можна часто.
  3. Можна підбирати відтінки різної насиченості, проводити коригування, якщо це потрібно.
  4. Оптимальний спосіб нейтралізації жовтизни, що виникає після фарбування.
  5. Пігмент вимивається поступово, тому не буде помітно чіткої межі між корінням та фарбованою частиною пасом.

Недоліки процедури

  1. Не дає змоги досягти кардинальних результатів.
  2. Для підтримання насиченості кольору необхідно регулярно користуватися тоніком.
  3. Сивина зафарбовується лише на 40 %.
  4. Якщо раніше жінка користувалася хною чи басмою, передбачити результат неможливо.
  5. Немає реальної можливості для освітлення.


Фарбування або тонування. Що вибрати?

Однозначної відповіді на це питання немає. Треба пам’ятати, що підібрати ідеальний метод, який відповідає конкретному випадку досить складно.

Хочете знайти золоту середину між безпекою та стійкістю результату? Як варіант — можна використовувати тонувальні препарати з активними пігментами. Вони не такі безпечні, як звичайні тоніки, але й результат триваліший.

Найкращий спосіб — вибрати препарати для фарбування, розроблені фахівцями італійського бренду Medavita. Компанія пропонує професійні засоби для фарбування волосся. Під час їхнього виготовлення використовувалися сучасні високоякісні розробки. У складі препаратів інноваційні компоненти, амінокислотні комплекси. Вони дають змогу не тільки досягати потрібного результату, але й захищають волосся зсередини, живлячи його корисними речовинами.

Також у компанії є лінійка, створена спеціально для догляду за фарбованим волоссям. Препарати, що входять до неї, дають можливість підтримувати красу та здоров’я волосся, а також максимально довго зберігати інтенсивність кольору.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img