Shampoo Lenitivo / Шампунь заспокійливий для чутливої шкіри голови

Shampoo Lenitivo
Наявність: 2-3 Дні
Ціна: 730.00грн.
- +

Shampoo Lenitivo MEDAVITA – призначений для відновлення та харчування чутливої шкіри голови. Має заспокійливий ефект. Завдяки особливому складу м'яко очищає, робить позитивний вплив на здоров'я шкіри й волосся.

Купити шампунь заспокійливий для чутливої шкіри голови слід і тому, що в його складі присутні натуральні компоненти та інгредієнти, які комплексно впливають не тільки на шкіру, але й на корені волосся. Зокрема, це – зародки пшениці та лаванда.

Регулярне застосування шампуню дозволяє добитися ефективного очищення шкірного покриву, зняття подразнень. Після його використання виникає відчуття легкості, м'якості. Локони набагато простіше розчісується, набувають блискучий і привабливий вигляд.

Купити Shampoo Lenitivo MEDAVITA ви можете на нашому сайті. Впевнені, що цей шампунь заспокійливий для чутливої шкіри голови від компанії «MEDAVITA» буде гідно оцінений вами.

Також в каталозі нашої компанії представлено безліч інших засобів і препаратів, призначених для догляду за волоссям. Це не тільки косметичні, але й лікувальні розробки провідних фахівців.