Професійна лінія Blondie Medavita – фантастичний результат без шкоди для волосся

29.09.2020

Сяючий, чудовий та енергійний блонд в усі часи був популярним. Натуральний світлий колір зустрічається дуже рідко, тому він такий цінний, завжди в центрі уваги. Жінки вибирають світлі локони як символ пристрасті і привабливості, жіночності й ніжності. Сучасні блондинки іронічні та оригінальні. А головне – разом з продукцією компанії MEDAVITA природне й фарбоване волосся буде виглядати однаково здоровим і сяючим. Завдяки нашим унікальним засобам, розробленим з кращих природних компонентів, отримати бажаний відтінок можна з будь-якою «основою», незалежно від вашого початкового кольору волосся. Вибирайте красу і неповторне мерехтіння чарівного блонду!

Фарбування волосся в блонд з MEDAVITA: краса і сяйво кожного пасма!

Неймовірний «асортимент» нашої компанії допомагає отримати бажані відтінки:

 • Шляхетний холодний блонд,
 • Попелястий блонд,
 • Грайливий рожевий блонд,
 • Перловий,
 • Карамельний,
 • Золотистий,
 • Бежевий.

Потрібний ефект досягається завдяки крем-фарбі для супер-освітлення EVERBLONDE HIGH LIGHTING і BLONDIE Peroxide Creams від MEDAVITA – спеціально розробленим окислювачем. Зі структурою сивого волосся впорається супер-освітлююча крем-фарба для зафарбовування сивини EVERBLONDE TWIST HL. Фарби результативні і дбайливі по відношенню до волосся, оскільки розроблені згідно унікальній формулі і мають натуральний склад. Серед активних компонентів варто окремо виділити комплекс церамідів і бджолиний віск, які розгладжують і захищають від пошкоджень структуру волосся.

Дбайливе освітлення з BLECAHING BLONDIE

Професійні засоби лінійки BLEACHING BLONDIE розроблені для максимального ефекту, що дозволяє піднімати колір на 6-7 тонів. Навіть сліпучий блонд можна отримати без втрати «якості» волосся. Пружні біляві локони тепер доступні кожній власниці прекрасної статі, яка обирає MEDAVITA!

Ми розробили унікальну продукцію для різних технік і «основи»:

 • NEVER ENDING CREATIVE POWDER PLUS - креативна пудра нескінченний блонд створена для відкритих технік. Прекрасно зчіплюється з волоссям і дозволяє обходитися без серветок. Засіб збагачений керамидами і колагеном. Після застосування волосся легко розчісується і виглядає здоровим, сильним.
 • NEVER ENDING POWERFUL PASTE – паста посиленої дії нескінченний блонд сприяє підняттю глибини тону на 6-7 рівнів. Паста збагачена натуральними компонентами (екстракт червоних водоростей, ромашки, ірландського моху), завдяки чому гарантовано м'яке, але ефективне знебарвлення. Засіб підходить для роботи в будь-якій техніці з натуральною або забарвленою основою. Оптимальний варіант для повного знебарвлення з турботою про волосся!
 • NEVER ENDING BLONDE SHIMMER OIL – сяюче масло нескінченний блонд. Нейтралізує природні і косметичні відтінки. До складу входить колаген, гіалуронова кислота, комплекс церамідів, протеїни амаранту. Унікальна формула забезпечує потовщення, кондиціювання та захист волосся. В результаті світлі локони виглядають сильними і пружними, володіють природним блиском. Ідеальний варіант для дбайливого освітлення і зменшення контрасту між натуральною та косметичною основою.
 • NEVER ENDING ADVANCED POWDER – вдосконалена пудра нескінченний блонд підходить для безпилового освітлення. Засіб дозволяє підняти глибину до 7 рівнів, створюючи природний і здоровий блонд. Консистенція еластична, створює відмінне зчеплення з поверхнею волосся. Пудра бездоганна для технік з аксесуарами.
 • NEVER ENDING CREATIVE POWDER – пудра креатив плюс нескінченний блонд легко наноситься, завдяки чому підходить для всіх технік, з аксесуарами і без. Засіб добре зчіплюється з поверхнею волосся і гарантує природний результат. Рослинний колаген в складі піклується про гладкість і здоров'я структури волосся. Навіть самі світлі локони будуть виглядати просто бездоганно!

BLECAHING BLONDIE

Тонування волосся – отримаєте улюблений відтінок з MEDAVITA!

Тонування волосся – обов'язкова умова для досягнення бажаного результату. Стати карамельною блондинкою або вибрати грайливий рожевий? Тепер можна отримати будь-який відтінок, вибравши PASTEL TONNING:

 • Доступно тонування волосся в чистий блонд,
 • Тонування волосся в холодний, попелястий, бежевий, платиновий, перловий блонд,
 • Тонування волосся в чудовий блонд без жовтизни,
 • Тонування волосся в золотистий, карамельний, теплий і навіть гарячий блонд.

Поверхня волосся відновлюється і стає більш гладкою. Локони після тонування м'які, легко розчісуються, тримають форму. Відтінок виходить рівномірним, інтенсивність регулюється майстром.

Догляд за світлим волоссям – ідеальний результат без зайвих зусиль

Отримання бажаного відтінку – тільки половина успіху. Для збереження ідеального тону MEDAVITA розробила TOTAL PROTECT – абсолютний захист під час фарбування, що дозволяє подбати про структуру волосся.

Компанія створила шампуні, маски, кондиціонери та сироватки як для конкретного відтінку, так і для блонду в цілому. Поєднання правильної техніки, засобів для догляду гарантує сліпучі біляві локони надовго.

Чудовий натуральний блонд з MEDAVITA – рішення, здатне підкреслити природну красу і подарувати бажаний вигляд кожній жінці!

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img