Набір для фарбування волосся

Набір для фарбування волосся

Наявність: В наявності
Виберіть необхідний Вам обсяг
Ціна: 2500.00грн.
- +
Опис
Набір для фарбування волосся.

Результат фарбування волосся залежить не тільки від обраної фарбувальної суміші, а й від використовуваних аксесуарів. Останні покликані підвищити зручність нанесення фарби на волосся, розподілу пігменту по всій довжині волосся або окремих їх ділянках – в залежності від результату, який планується досягти.

Компанія «MEDAVITA» пропонує купити набір для фарбування волосся, в складі якого необхідні предмети. Це пов'язка, за допомогою якої можна надійно зафіксувати локони і запобігти стікання фарби на шию, скроні та інші відкриті ділянки шкіри. Також в наборі – рукавички. З їх допомогою набагато простіше розподіляти фарбу по локонам, що дозволить забезпечити максимально ефективне фарбування всього волосся.

Набір для фарбування волосся MEDAVITA – важливі і необхідні для майстрів перукарського мистецтва аксесуари, витратні матеріали. Вони якісні, перевірені, істотно підвищують раціональність всього процесу розподілу фарби.

Щоб купити набір для фарбування волосся MEDAVITA, клікніть по відповідній кнопці. Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами по контактам, представленим на сайті. Вони нададуть вам всю необхідну інформацію, допоможуть коректувати замовлення.


Є що розповісти про товар?

Похожие товары

Пелюстки для системи забарвлення
Пелюстки для системи забарвлення..
Пелюстки для системи забарвлення
Пелюстки для системи забарвлення...
Детальніше