Lozione tranquillante spray/Лосьон заспокійливий зволожуючий для чутливої шкіри голови

Lozione tranquillante spray
Наявність: В наявності
Ціна: 2500.00грн.
- +

При нетипових лущеннях або подразненнях на шкірі голови рекомендується купити Lozione tranquillante spray MEDAVITA. Це Лосьйон заспокійливий зволожуючий для чутливої ​​шкіри голови. Його регулярне використання дозволить швидко домогтися потрібного ефекту, нейтралізувати лущення й усунути роздратування.

Lozione tranquillante spray від «MEDAVITA» в своєму складі містить тільки натуральні інгредієнти, компоненти, серед яких:

  • бузина;
  • лаванда;
  • липа;
  • кривошип.

Вони надають заспокійливий та оздоровчий ефект. Здоров'я шкіри – здоров'я і краса волосся.

Лосьйон заспокійливий зволожуючий для чутливої ​​шкіри голови «MEDAVITA» захищає від забруднювачів, вільних радикалів, ультрафіолетових променів, нейтралізує пошкодження на шкірі. Активні природні інгредієнти відновлюють ліпідний обмін, активізують оновлення і відновлення клітин.

У каталозі нашої компанії представлений широкий асортимент професійних товарів, продукції, призначених для відновлення і оздоровлення волосся, шкірного покриву. Їх регулярне застосування дозволить швидко домогтися потрібного результату, повернути природну красу і блиск волосся. Вони стануть міцнішими.