Lozione Dermorelax spray / Лосьон заспокійливий миттєвої дії для шкіри голови

Lozione Dermorelax spray
Наявність: В наявності
Ціна: 2500.00грн.
- +

Lozione Dermorelax spray MEDAVITA – нова розробка від фахівців відомої компанії, що спеціалізується на виробництві лікарських і доглядових препаратів для шкіри голови та волосся.

Лосьйон заспокійливий для шкіри голови від «MEDAVITA» містить натуральні інгредієнти, екстракти, в ньому немає спирту. Його застосування дозволяє нейтралізувати свербіж, відновити здоров'я шкіри голови, що сприятливо відображається не тільки на самопочутті людини, але і на красі її волосся.

Купити Lozione Dermorelax spray слід і в тому випадку, якщо свербіж турбує після фарбування, освітлення волосся. Наносити спрей рекомендується й до процедури фарбування.

Лосьйон заспокійливий для шкіри голови простий в застосуванні. Якщо відчувається свербіж або інший навіть легкий дискомфорт, то спрей розподіляється по кожному покрову, а потім – зробити легкі масуючі кругові рухи. Змивати препарат не потрібно. Детальніше про дозування та особливості застосування розписані на листку-вкладиші.

Якщо вас цікавить інша відновлююча та оздоровлююча косметика, купити її можна на сайті. Всі препарати можуть використовуватися не тільки в професійних салонах, але і в домашніх умовах.