Пелюстки для системи забарвлення

Пелюстки для системи забарвлення

Наявність: В наявності
Виберіть необхідний Вам обсяг
Ціна: 600.00грн.
- +
Опис
Пелюстки для системи забарвлення.

Пелюстки для системи забарвлення виготовлені з бавовни. Їх призначення – спростити і раціоналізувати процес фарбування волосся. Застосування таких пелюсток в системах забарвлення дозволяє досягти потрібного результату, якісно фарбувати все локони або окремі їх частини, в залежності від поставлених цілей.

Компанія «MEDAVITA» пропонує купити бавовняні пелюстки для системи забарвлення. Ми гарантуємо їх ефективність і простоту використання. З ними процес фарбування стане набагато простішим.

У нас ви можете купити не тільки пелюстки для системи забарвлення. Компанія MEDAVITA спеціалізується на поставках сучасних матеріалів, аксесуарів, косметичних препаратів для салонів краси, студій, перукарень.

Співпраця з нами подарує вам тільки позитивні емоції. Ви залишитеся задоволені вартістю продукції, її якістю. Також вас порадує рівень обслуговування.

Наші консультанти завжди готові відповісти на всі ваші запитання, надати інформацію, що цікавить додаткову інформацію. Вони надають допомогу в оформленні замовлення, оперативно готують партію товару до відправки. Щоб зв'язатися з менеджерами, скористайтеся контактними даними, наведеними на сторінках сайту.


Є що розповісти про товар?

Похожие товары

Набір для фарбування волосся
Набір для фарбування волосся..
Набір для фарбування волосся
Набір для фарбування волосся...
Детальніше