Комплексний підхід до трихології від MEDAVITA

28.04.2020

Трихологія – молодий напрям дерматології, що вивчає здоров'я волосистої шкіри голови та самого волосся. Охоплює діагностику захворювань волосся, його симптоми та лікування. Мета науки – гарне, здорове волосся та шкіра. В умовах сучасної екологічної ситуації багато людей стикаються з трихологічними проблемами або ж просто не задоволені станом своєї зачіски. Актуально це і для чоловіків, і для жінок, адже хороша якість волосся – це краса, впевненість в собі й прекрасне самопочуття. Особливо приємно торкатися до густого, гладкого по своїй структурі, м'якого, ніжного і сильного волосся, що легко укладається в зачіску.

MEDAVITA допоможе потурбуватися про здоров'я, щоб завжди виглядати і почувати себе бездоганно. Нерідко дівчата абсолютно нещадні до волосся: хімічні завивки, щоденні укладання, агресивні фарби, часта зміна іміджу, занадто високий темп життя, погана екологія – усе це позначається на зачісці. Наша компанія використовує сучасні досягнення і силу природи. Адже в техногенне століття істинна краса можлива тільки в гармонії з природою, її мудрістю і правдивістью, вишуканістю, що криється в простоті.

Трихологія при комплексному підході допоможе підтримувати епідерміс волосистої частини голови в порядку, уникнути наслідків стресів і регулярних фарбувань, вікових змін та правильного догляду. Натуральні компоненти, збалансована і добре продумана рецептура, індивідуальний підбір засобів під особливості кожного типу м'яко й ефективно піклуються про волосся. Це ніжний захист епідермісу і волосся, що забезпечує внутрішню силу та зовнішню красу, природний блиск волосся.

Важливість здоров'я дерми. З чого розпочинається красива зачіска?

Важливість здоров'я дерми

Кращі перукарі, трихологи MEDAVITA і всього світу запевняють: стан шкіри та волосся безпосередньо взаємозв'язані. Практика показує, що жителі великих міст частіше схильні до трихологічних проблем. Ламкі локони, уповільнення зростання волосся, кінчики, що січуться, ослаблені цибулини і випадання – з цим стикаються жінки та чоловіки. Багато хто намагається підібрати дорожчі засоби для догляду, звертаються до народної медицини або косметології.

Часто такі спроби безрезультатні, оскільки тільки при грамотному комплексному підході з урахуванням індивідуальних особливостей трихологія гарантує бездоганний результат і здорову красу. І починати треба саме з шкіри, турбота про яку допоможе уникнути дискомфорту й виглядати прекрасно, вражаючи своєю красою та привабливістю.

Роблячи акцент на підборі виключно шампунів, бальзамів і масок, ми забуваємо про головне: епідерміс, що забезпечує хороше зростання волосся. Наша компанія вже потурбувалася про те, щоб кожна людина могла сяяти красою і мати густі пружні локони.

Комплексний підхід MEDAVITA: для чого він потрібний?

Найбільш поширені такі проблеми з епідермісом волосистої частини голови:

  • Лупа, що в першу чергу, робить зовнішній вигляд людини відштовхуючим і що примушує особливо ретельно ставитися до підбору гардеробу, уникати темних, насичених таі яскравих тонів. Згодом неприємні візуальні характеристики можуть стати лише початком, оскільки лупа – це захворювання, що вимагає лікування.
  • Випадання волосся або алопеція. Повне або часткове облисіння, поява залисин і ділянок епідермісу, позбавлених волосистого покриву, – усе це естетична проблема, що доставляє серйозний дискомфорт. Сучасна трихологія піклується про усунення такого недоліку не зовні, а всередині, проникаючи в глибокі шари дерми й виліковуючи їх.
  • Слабке, тьмяне і ламке волосся. Кожна дівчина мріє про бездоганну струмуючу купу волосся, що укладається на першу вимогу і виглядає здоровим, сяючим, блискучим. Купівля бальзамів та масок може дещо пом'якшити ситуацію, але не поліпшити її повною мірою. Тільки наша компанія усуне проблему комплексно.

Грамотний професійний підхід у поєднанні з мудрістю самої природи забезпечать здоров'я і красу, впливаючи на волосяний фолікул, що зробить кожен волос міцним і сильним із самого початку. Покращуючи шкіру голови з MEDAVITA, ви усуваєте не симптоми, а причину проблеми, використовуючи перевірені екологічні засоби.

На чому базується трихологічнее лікування?

На перше місце поставлено здоров'я людини, що безпосередньо впливає на зовнішні прояви. Наша компанія працює вже декілька десятків років, вибираючи виключно природні інгредієнти. Йдеться про лікарські трави, зібрані в регіонах з бездоганною екологічною ситуацією. Трави збираються традиційним шляхом, без застосування техніки. Це дозволяє як найкраще зберегти їх корисні властивості. Трихологія використовує сучасні наукові підходи і розробки, що гарантують максимальний лікувальний ефект.

Природні компоненти укупі з сучасним науковим підходом подарують сяючу красу і здоров'я кожному, хто пройде комплексну програму від нашої компанії! Лікування стоїть на трьох китах: натуральності, науковому підході та роботі кращих професіоналів.

Очищення шкіри голови з програмою MEDAVITA – найважливіший початковий етап

Більшість людей сьогодні живуть в умовах стресу і виключно високого життєвого темпу. Багато хто далекий від здорового способу життя, що позначається на стані волосся. Шкіра голови також знаходиться під постійною дією ультрафіолетових променів, вітру, дощу, стикається з головними уборами, піддається хімічним та термічним обробкам. Не дивно, що дерма стоншується, негативно реагує на різні подразники і тим самим впливає на якість волосяного покриву.

Саме тому перший етап, до якого радить звернутися трихологія, – очищення епідермісу від сторонніх стресових чинників. Програма детоксу CUTIS PURA спеціально розроблена для поліпшення кровообігу шкіри голови. Склад очищаючого засобу унікальний: в нього входять червоні водорості, що містять кисень. Цей компонент активізує приплив крові до волосяних фолікулів, що помітно прискорює зростання і зміцнює кожну волосинку. Японський аніс дає енергію і робить волосся стійкішим до агресивної зовнішньої дії.

Продукція MEDAVITA забезпечує м'яке, делікатне очищення, що активізується шляхом прискорення обмінних процесів. Серед головних компонентів кератолін, кварц, алантоїн, червона глина. Верхній шар епідермісу швидко регенерує, а відчутний результат помітний вже з першого застосування. Обмінні процеси не лише прискорюються, але й оптимізуються. Програма універсальна: підходить дорослим різного віку і статі.

На що спиратися при виборі відповідної програми лікування?

Вибір програми лікування

  • Стан верхнього шару епідермісу (наскільки шкіра травмована).
  • Тип шкіри (жирна, суха або нормальна).
  • Чутливість дерми (стійка до подразників або ні).
  • Вік і стать. Трихологія звертається до індивідуальних показників, дозволяючи вибрати оптимальний засіб, що гарантує кращий результат – красу, прекрасне самопочуття і здоров'я.

З роками шкіра волосистого покриву голови стоншується, стає сухою. Ми впевнені: жінки прекрасні у будь-якому віці. Зріла краса потребує особливого підходу, ретельної турботи. Тому компанія розробила спеціальну лінійку.

Формула засобів унікальна, запатентована і тримається в секреті компанією MEDAVITA. Рецепт поєднує в собі багатовікову мудрість природи і досягнення науки третього тисячоліття. Усі запропоновані комплекси мають доведену фармацевтами ефективність.

Комплексні програми для кожного

Наші засоби – справжнє чуттєве задоволення, урочистість краси і здоров'я, що піднімають настрій і дарують неповторні емоції, спонукаючи піклуватися про себе й переживати радість. Уперше лікування виявиться не просто приємним, а стане святом відчуттів нової себе.

Що радить трихологія для жирної шкіри волосистої частини голови?

Зайва робота сальних залоз негативно позначається на стані дерми. Подібна проблема знайома багатьом людям. За день, а то і за лічені години шкіра волосистої частини стає жирною – і уся зачіска виглядає несвіжою, навіть якщо вона ледве укладена. Активність сальних залоз провокує скупчення різних мікроскопічних частинок і пилу, які, перебуваючи у коренів волосся, викликають свербіж і лущення, погіршують стан дерми в цілому. Ми пропонуємо дієвий спосіб позбавитися від подібної проблеми і налагодити нормальну роботу сальних залоз.

Програма REQUILIBRE MEDAVITA розроблена на основі унікального поєднання натурального імбиру, зародків пшениці і сої, що активно взаємодіють з абієтиновою і саліциловою кислотою. Засоби діють ефективно, забезпечуючи нормалізацію сального балансу шкіри волосяного покриву, очищення коренів і поверхні волосся. Такий підхід та природні інгредієнти сприяють зміцненню фолікулів, роблять волосся сильнішим. Відчуття свіжості й чистоти, сили і здоров'я локонів – усім цим порадує сучасна трихологія.

Програма проти лупи – приємне лікування без побічних ефектів

PUROXINE – програма, здатна допомогти позбавитися від неестетичної проблеми, що викликає дискомфорт, труднощі з підбором вбрання та постійний свербіж. Оновлення шкірного покриву супроводжується появою ороговілих часток шкіри. При лупі процес здійснюється у декілька разів швидше, через що недуга переходить і в естетичну площину. Більшість засобів позбавляють від наслідків, але не усувають проблему. Компанія працює з причиною захворювання.

MEDAVITA використовує лаванду, що має протизапальні властивості, алое вера, що відрізняється антимікотичним і антибактеріальним ефектом, мірру, стимулюючу мікроциркуляцію крові. Засіб працює м'яко, але ефективно, запобігаючи повторній появі лупи.

LOTION CONCENTREE HOMME – кращий продукт для чоловіків

Представники сильної статі також піклуються про свою зачіску і зовнішній вигляд. Алопеція або облисіння – поширена проблема навіть в юному віці. На питання про те, як з нею боротися, дає відповідь трихологія. Програма LOTION CONCRETE HOMME розроблена на основі активних натуральних компонентів, що дозволяють надовго зберегти красу і густину волосся.

Спеціальні пропозиції з натуральних компонентів

Програми для вікової та чутливої шкіри допоможуть впоратися з особливостями епідермісу. Знизити чутливість та значно зменшити реакцію на зовнішні подразники зуміє VELOUR, про вікову шкіру потурбується LOTION CONCENTREE, що підтримує енергію й активність дерми до похилих років, завдяки алое, міррі, кориці, мускатному горіху й іншим компонентам.

У основі усіх програм MEDAVITA лежать природні інгредієнти, не здатні зашкодити навіть найтоншій і найніжнішій шкірі. Формули розроблені так, щоб сприятливий ефект відчувався вже з перших застосувань. Епідерміс відновлюється швидко, оскільки продукція діє на причини захворювань, а не тільки на симптоматику. Подібний підхід запобігає повторенню аналогічних проблем в майбутньому.

Переваги натурального лікування

Трихологія стоїть на варті здоров'я й краси, а італійські розробки, що пройшли перевірку часом і сотнями тисяч щасливих клієнтів, допомагають підтримувати шкіру волосистої частини голови в ідеальному стані.

Ми пропонуємо вам дотик і мудрість природи, вигострені руками кращих фахівців. Лікування трихологічних проблем залишить найприємніші спогади і подарує тільки позитивні емоції. Турбота про себе з нашою продукцією гарантує швидкий та тривалий результат, можливість відновитися й отримати істинну природну красу, непідвладну часу.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img