Опис
Інноваційний фен з тихим, легким та ідеально збалансованим повітряним потоком, зволожує і робить волосся блискучим, усунення статичної електрики завдяки іонно-керамічної системі.

Фен обов'язково повинен бути у кожного перукаря, адже часто послуги передбачають обов'язкове миття голови клієнта. При виборі фена слід враховувати ряд параметрів і вимог.

Зокрема, він повинен бути потужним, швидко сушити волосся, але і не травмувати його занадто гарячим потоком повітря. У ньому має бути передбачено кілька режимів сушіння різної інтенсивності. В тому числі, холодним повітрям.

Другий важливий параметр – довгий провід, що дозволяє майстру «маневрувати» по залу і навколо клієнта. Наступне, що потрібно враховувати – надійність і довговічність, безвідмовність роботи.

Якщо ви хочете купити фен для перукарні, зробити це можете на сайті компанії MEDAVITA. У нашому каталозі представлена ​​сучасна модель – тиха, досить потужна, зі збалансованим повітряним потоком (він висушує, але не пересушує волосся). Після сушіння волосся виглядає гарним, здоровим і блискучим. Завдяки вбудованій іонно-керамічній системі, фен не допускає появи статичної електрики.

Купити фен для салону краса на сайті «MEDAVITA» – придбати надійний і безвідмовний апарат! Впевнені, що він стане вашим надійним другом і помічником при створенні зачісок будь-якого типу.


Інструкція по застосуванню
Склад
Є що розповісти про товар?

Похожие товары

Фен професійний 8th Sense
Фен професійний 8th Sense..
Фен професійний 8th Sense
Інноваційний фен з тихим ідеально збалансованим повітряним потоком, зволожує й усуває статичну елект..
Детальніше
Фен професійний для волосся 3900 ELCHIM
Фен професійний для волосся 3900 ELCHIM..
Фен професійний для волосся 3900 ELCHIM
Інноваційний фен з тихим, легким та ідеально збалансованим повітряним потоком, зволожує і робить вол..
Детальніше