Шоу-рум м. Київ

Догляд за волоссям: поради стиліста

400
120min
0

Красиве та доглянуте волосся — прикраса жінки. Проте зробити його таким — складне завдання. Стреси, погана екологія, незбалансоване харчування — усе це негативно впливає на стан пасом. Воно втрачає вологу, сохне, ламається, з’являються посічені кінчики.

Дотримуючись наведених у цій статті правил та рекомендацій, ви зможете досягти краси своїх локонів.

Основні правила догляду для волосся всіх типів

  1. Мити голову теплою, а не гарячою чи холодною водою. Крім того, дуже бажано, щоби вода не була надто жорсткою.
  2. Під час намилювання не можна сильно терти шкіру — це спричинить активізацію роботи сальних залоз. Також можна пошкодити волосся біля коріння.
  3. Не треба встановлювати правило щоденного миття — лише в міру забруднення.
  4. Використовуйте якісні засоби. Наприклад, професійними шампунями. Вони не містять сульфатів та поміж їх компонентів є вітаміни, мінерали, мікроелементи.
  5. Після ванної кімнати не потрібно довго ходити в рушнику на голові. Крім тих випадків, коли потрібно носити маску певний час і в теплому середовищі.
  6. Обов’язково застосовуйте бальзами. Вони є важливими для щоденного догляду.
  7. Намагайтеся мінімізувати застосування фена. Якщо без нього не обійтися, перемикайте на режим прохолодного обдування або наносіть термозахист на всі пасма.
  8. Використовуєте засоби для укладання? Перед сном обов’язково потрібно їх змивати. Якщо помити голову немає можливості, ретельно прочешіть локони гребенем, щоби максимально видалити залишки засобів.
  9. Щотижня робіть охайний масаж шкірного покриву. Це стимулює кровообіг, що позитивно вплине на зростання волосся.

Ці поради стосуються всіх типів пасом. Незалежно від того вони жирні або сухі, рівні або кучеряві. Нижче розглянемо додаткові поради.

Як доглядати за жирним волоссям

Найголовніше — категорично не можна мити голову в гарячій воді. Це призводить до додаткового виділення шкірного сала, що ще більше провокує жирність.

Але в крайнощі теж впадати не варто. Холодна вода діє аналогічно. Оптимальний варіант — прохолодна, температурою близько 22 градусів. Використовуйте спеціалізовані професійні шампуні для жирного волосся.

Для зниження жирності використовуйте:

  • відвари алое;
  • настої лікарських трав;
  • маски з глини.

Як доглядати за сухим волоссям

Вони дуже ламкі, бляклі. Щоби покращити стан, важливий вплив не тільки зовні, але зсередини — зокрема, треба приймати вітамін А.

Особливість таких локонів — вони не потребують частого миття. Але однаково краще використовувати шампуні для сухого волосся. Вони дають змогу суттєво покращити стан, надати блиску та сяйва, відновити кінчики.

Під час використання фена вибирайте режим холодного обдування. Не нехтуйте масажем голови — він дає можливість активізувати роботу сальних залоз, кровообігу, що позитивно позначиться на зростанні та зовнішньому вигляді.

Як доглядати за кучерявим волоссям

Головна проблема — жирне коріння, але сухі кінчики. Через це вони січуться, травмуються. Рекомендується регулярно наносити глиняні маски на коріння, а олійні на кінчики.

Такі локони треба мити спокійно, повільно, без інтенсивного розтирання. Після завершення треба нанести бальзам. Під час сушіння не можна терти рушником, а досить просто промокнути й дати можливість висохнути самостійно.

Відмінний результат забезпечать профільні препарати для догляду за кучерявими пасмами.

Як доглядати за тонким волоссям

Його негативна особливість — швидке забруднення, але його треба мити якомога акуратніше, щоби не завдати пошкоджень. Також треба забезпечити ефективний захист від будь-якого агресивного впливу.

Щоби досягти потовщення, рекомендується використовувати маски з натуральних олій. До речі, це дасть змогу досягти й густоти.

Уразі сушіння феном — обов’язково на режимі холодного обдування — потік повітря прямує суворо проти напрямку зростання. Так вдасться досягти об’єму.


Як доглядати за пошкодженим та фарбованим волоссям

Потрібно виключити:

  • шампуні проти лупи;
  • гарячу воду для миття;
  • щоденне миття голови.

Обов’язково забезпечте ефективне зволоження. Переконайтеся, що препарати для догляду забезпечують повноцінний захист від негативного впливу ультрафіолетових променів.

Для фарбованого волосся призначені спеціалізовані доглядові засоби. Вони живлять вітамінами, мікроелементами, зволожують та дають можливість зберегти набутий колір.

Усі перелічені вище правила — прості в застосуванні. Дотримуватись їх не складно. Якщо ви будете слідувати їм та застосовувати для щоденного догляду якісні препарати, косметичні засоби, зможете розв’язати будь-які проблеми. Ваші пасма будуть сяяти й чарувати!

Дізнатися більше
Поділитися:
на основі 0 оцінок
ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img