Чому волосся плутається і погано розчісується

27.10.2021

Одна з поширених проблем, з якими стикаються володарки довгого волосся — його сплутування й неможливість легко розчісуватися. Причин такої «поведінки» пасом може бути безліч. У цій статті ми не лише розглянемо їх, а й розповімо, як усунути.

Причини, чому плутається волосся

 1. Довжина. Якщо пасма нижчі за плечі, вони потрапляють «в зону ризику», тобто — сплутуватимуться між собою, виникнуть складнощі під час їхнього розчісування.
 2. Стан. Можливо, вони у вас занадто тонкі або сухі.
 3. Електризація. Статична електрика, що накопичується, неминуче спровокує проблему.
 4. Захворювання. Йдеться про можливі фізичні та психічні захворювання, стреси, що негативно позначається на стані волосся.
 5. Шкідливі звички. Також спровокувати проблему можуть куріння, надмірне споживання алкоголю, нерухомий спосіб життя.
 6. Неправильне харчування. Якщо в раціоні переважає швидкоїжа, жирна та шкідлива їжа, не дивуйтеся, що пасма в поганому стані.
 7. Неякісні косметичні засоби. Погана фарба або доглядові препарати також негативно впливають на здоров’я волосся.
 8. Помилки під час догляду. Це може бути надмірне застосування лаку, зловживання феном та плойками, неправильне розчісування та багато іншого.


Як зробити, щоби волосся не сплутувалося й добре розчісувалося

 1. Змініть свій раціон. Додайте в їжу овочі та фрукти, рибу, бобові, зелень. Відмовтеся від жирного та смаженого, майонезу та кетчупу.
 2. Користуйтеся якісними препаратами для догляду. Йдеться про шампуні, кондиціонери, лосьйон, пінки й муси. Оптимальний варіант — віддати перевагу професійній косметиці. У її складі обов’язково присутні натуральні компоненти, амінокислотні комплекси, вітаміни та мікроелементи. Вони живлять стрижень волосся зсередини, насичують вологою, захищають від негативного зовнішнього впливу.
 3. Встановіть зволожувач. Можлива причина проблеми — надто сухе повітря у квартирі. Придбайте зволожувач повітря.
 4. Дотримуйтесь правил миття голови. Вода має бути кімнатної температури. Шампунь потрібно розподіляти вздовж шкіри, добре масажувати. Всю довжину розтирати не потрібно — достатньо піни, яка потрапить під час змивання. Користуйтеся масками, кондиціонерами, дотримуючись рекомендацій виробника.
 5. Захищайте від зовнішнього впливу. Наприклад, перед використанням фена обов’язково наносіть термозахист. Після фарбування застосовуйте спеціалізовані доглядові препарати.
 6. Стежте за своїм здоров’ям. Обмежте споживання алкоголю, відмовтеся від куріння. Займайтеся спортом.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img