Чим змити фарбу для волосся зі шкіри: 4 засоби та 3 лайфхаки

15.09.2021

Фарбування волосся в домашніх умовах – дешева альтернатива відвідуванню салону краси. Не потрібно оплачувати послуги майстра та витрачати час на похід в перукарню. Все можна зробити своїми руками. Однак домогтися оптимального результату можна тільки у випадках застосування професійної косметики для волосся.

У всіх інших ситуаціях не завжди вдається отримати потрібний колір і відтінок. До того ж від фарбувальних компонентів страждає шкіра обличчя, шиї, вух.

Жінки, які вирішили пофарбувати волосся вдома своїми руками, часто шукають відповідь на питання «Чим змити фарбу для волосся зі шкіри?». У цій статті ви отримаєте відповіді та кілька рекомендацій.

Чим змити фарбу для волосся зі шкіри: 4 ефективних засоби

Найбільш поширеними для видалення слідів фарбувальних компонентів є такі препарати:

Вологі серветки

Ідеальний варіант, якщо ними скористатися відразу після закінчення процедури. Вони дозволяють видалити свіжі плями, що ще не встигли висохнути.

Господарське мило

На жаль, воно поступилося пальмою першості різним ароматичним і косметичним різновидам. Однак господарське мило потрібно обов'язково тримати вдома про запас. Хоча б для таких випадків. Воно допоможе усунути сліди, поки ті ще не проникли дуже глибоко в структуру.

Ацетон або спирт

Принцип такий:

 • візьміть ватний диск або шматочок вати;
 • промочіть спиртом або ацетоном;
 • потріть місце забруднення;
 • намочіть чистий диск і прикладіть повторно;
 • потримайте 10-15 секунд і знову потріть.

Демакіяж

Препарати для видалення косметики ефективно розв'язують поставлене завдання. Вони видаляють залишки барвника, не надаючи негативного впливу на шкірний покрив.


Як запобігти появі плям: 3 лайфхаки

 1. Працюйте в одноразових рукавичках. Вони допоможуть захистити шкіру рук не тільки від фарбувальних речовин, але й від агресивних компонентів в їх складі.
 2. Одягайте старий одяг. Напевно, у вас є непотрібні футболки або халати. Користуйтеся ними під час фарбування.
 3. Застосовуйте жирний крем. Обробіть поверхню шкіри за лінією росту волосся. Так фарбувальні пігменти не "сповзуть», а залишаться на кремі – його легко видалити ватним диском.

Обирайте професійну косметику

Хочете бути впевненими в кінцевому результаті? Звертайтеся до професійних майстрів. Вони зможуть досягти потрібного результату:

 • підберуть безпечні фарби;
 • забезпечать потрібний відтінок, правильно змішавши компоненти та з огляду на натуральний колір;
 • не допустять потрапляння фарби на шкіру.

Крім того, важливо користуватися професійними фарбувальними засобами. Вони не мають негативного впливу на здоров'я волосся та шкіри голови. Наприклад, Choice Color / Крем-фарба делікатна деміперманентна від компанії Medavita не містить в складі аміак.

Якщо ж хочете виконати фарбування своїми руками, рекомендуємо професійну технічну лінію ONE NIGHT ONLY. Це спрей, він простий в застосуванні:

 • струсіть баночку;
 • розпорошіть на волосся або коріння;
 • зачекайте кілька хвилин;
 • прочешіть пасма.

Ніяких слідів і тривалого утримання! Все просто та доступно!

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img