Знебарвлююча пудра. Інноваційні технології в освітленні волосся

13.05.2020

Багато сучасних дівчат та жінок іноді бажають змінити свій імідж й використовують спеціальні освітлюючі порошки, які дозволяють частково або повністю освітлити локони. Варто відзначити, що знебарвлююча пудра може працювати з природним та штучним пігментом. Щоб представлена ​​процедура була проведена правильной результативно краще звернутися в салони краси, де успішно працюють професіонали.

Як працюють освітлюючі порошки?

В процесі реакції окислення відбувається поступове руйнування колірного пігменту. З кожною секундою більшість гранул піддається руйнуванню, а частина, яка залишається, стає дрібніше. Відповідно волосся стає світліше. Таким чином освітлення спостерігається візуально. Компанія MEDAVITA для здійснення вище згаданого завдання пропонує високоякісну, оригінальну продукцію, після використання якої в стеблах утворюються пори в результаті знищення більшості гранул пігменту. Таке волосся стає світлим.

Для того, щоб реакція здійснилася сам порошок потрібно змішати з окислювачем. Якщо необхідно провести легке освітлення можна використовувати пудру без окислювача розбавляючи її з теплою водою. Сам по собі згаданий засіб містить так звані персульфати. Це активні речовини, що є в деякій мірі окислювачами.

Знебарвлююча пудра змішується з окислювачем в пропорціях, які вказуються зазвичай в інструкції або на упаковці продукту виробника. До складу подібного виду порошку входять лужні компоненти. В результаті їх впливу локони як би набухають протягом перших десяти хвилин впливу. Суміш для освітлення потрапляє всередину стебел і руйнує пігменти безпосередньо зсередини. Для приготування суміші фахівці радять вибирати окислювачі 3 або 6%. Вони більш лояльні до волосся, не мають негативного впливу на саму структуру. Варто відзначити, що волосяні покриви після процедури освітлення вимагають більш ретельного догляду і уваги. Освітлюючі засоби від MEDAVITA якісно виконують роботу без нанесення шкоди Вашому волоссю, завдяки чому Ви завжди будете виглядати чудово.

Особливості складу вищезгаданого продукту

До складу сучасних засобів для знебарвлення волосся входять:

  • персульфати;
  • перекис водню;
  • луги;
  • додаткові компоненти.

Далі ми розглянемо кожен з них більш детально. Щоб мати повне уявлення про те, що власне являє собою косметичний порошок.

Персульфат

Знебарвлююча пудра не обходиться без спеціальних солей, що беруть безпосередню участь в процесі окислення і сприяють відбілюванню посилюючи його. У більшості випадків до складу входять персульфати калію, натрію або амонію. Останній компонент є більш поширеним. При приготуванні складу, тобто змішування порошкоподібної речовини з водою або окислювачем саме амоній стає причиною появи аміачного запаху. У продуктах, які не містять аміаку основними компонентами, що беруть участь в окисленні є персульфати калію і натрію. Бренд MEDAVITA пропонує всім бажаючим придбати кращу в даному роді продукцію, яка допоможе значно змінити свій зовнішній вигляд без шкоди для Вашого волосся.

Перекис водню

За допомогою перекису водню під дією лугу виділяється активний кисень, що бере участь в руйнуванні гранул пігментів. Перекис водню, що використовується в перукарському мистецтві, містить й інші корисні речовини, які пом'якшують дію освітлювачів. Тим самим зберігаючи структуру локон.

Луг

Знебарвлююча пудра містить луг, що дозволяє підтримувати pH на потрібному рівні. Для того, щоб підтримувати процес в необхідних умовах буферні речовини є необхідними компонентами. В іншому випадку освітлення б проходило в неконтрольованому порядку. Завдяки лугу pH підтримується на рівні одинадцять-дванадцять одиниць. Приготована суміш є активною і придатною для використання протягом певного часу. Косметичні порошки MEDAVITA, як й інші подібні препарати, розраховані на певний відрізок часу в заздалегідь приготованому складі.

Інші важливі компоненти

Допоміжні речовини, що входять до складу продуктів, не впливають на процес освітлення, але тим не менш є корисними для інших важливих цілей. Наприклад з їх допомогою здійснюється ефект:

  • кондиціонування;
  • зволоження;
  • коригування пігментації при відбілюванні.

Як правильно приготувати склад?


Існують певні пропорції змішування порошку й окислювача, щоб приготована суміш принесла потрібний результат. Якщо брати до уваги середні показники, знебарвлююча пудра й окислювач беруться в пропорціях один до одного або один до шести. Для ефективного виконання роботи правильне визначення пропорцій є дуже важливим етапом і відповідно має виконуватися відповідно до рекомендацій виробника того чи іншого продукту. Також варто враховувати той факт, що пропорції вказуються для змішування тільки з певним видом окислювача. При зміні пропорцій або заміні самого окисного компонента, рівень pH також може зазнавати непередбачуваних змін. Всі продукти MEDAVITA мають строгі рекомендації по їх якісному використанню, які не варто порушувати.

Різниця в продуктах для закритої та відкритої технік

Освітлення волосся виконується за рахунок так званої відкритої та закритої техніки. У першому випадку процес нанесення суміші здійснюється звичайним способом, коли не передбачає використання додаткових засобів. Наприклад таких, як фольга, як у випадку із закритою технікою.

Як відомо, освітлення локон завжди йде з виділенням теплової енергії внаслідок дії певних хімічних реакцій. Обсяги теплової енергії залежать від швидкості реакції, що відбувається. Знебарвлююча пудра зі складом, що забезпечує більшу швидкість реакції використовується в основному для відкритої техніки, оскільки значна частина тепла при цьому просто йде в навколишнє середовище. Відповідно для закритих технік найкраще вибирати менш агресивні засоби в плані швидкості хімічної реакції. Щоб не було перегріву та пошкодження волосяних покривів голови.

Порошок для закритих технік працює повільніше. Але в даному випадку Ваше волосся надійно захищене від перегріву та порушення стеблової структури. Компанія MEDAVITA пропонує продукцію з різними характеристиками в плані виділення тепла і швидкості хімічної реакції. Варто також звернути увагу на універсальні засоби зі спеціальним проміжним складом, які можна сміливо застосовувати для будь-якої техніки. Універсальні суміші розігріваються трохи сильніше від засобів призначених для закритих технік, але їх дія більш тривала. Відповідно універсальні склади є більш практичними у використанні й дбайливо ставляться до Ваших локонів.

Знебарвлююча пудра від італійського бренду

Продукція вище представленого виробника вельми різноманітна. Це стосується і препаратів для відбілювання волосся. За допомогою представлених на споживчому ринку складів є можливість виконати освітлення волосся практично в будь-яких пропорціях з використанням різних сучасних, ефективних технік. Нижче будуть розглянуті приклади продуктів від вище представленого бренду.

Luxviva Absolute Blond Powder

Даний порошок відмінно підходить для інтенсивного відбілювання. Даний італійський блондоран використовується для відкритих технік в професійних салонах і домашніх умовах. Еластичний склад легко наноситься. За рахунок особливостей продукту забезпечується гарне прилягання до локонів упродовж всього терміну дії. Суміш має приємний аромат квітів. Її вартість повністю відповідає якості. Ця продукція є досить затребуваною на споживчому ринку нашої країни.

Luxviva Absolute Blond Paste Busta

Ще одна знебарвлююча пудра інтенсивної дії для справжніх професіоналів в області перукарського мистецтва. Її можна використовувати для відбілювання натурального кольору або забарвлених раніше волосяних пасом. Ідеально підійде для всіх відомих видів видалення колірних пігментів. З її допомогою є можливість здійснити відбілювання з максимальним ефектом. Суміш реалізується в пластикових баночках обсягом по п'яти сотень мілілітрів. Даний продукт є високоякісним та безпечним для Вашого здоров'я.

Переваги блондоранів від MEDAVITA

Найголовнішою перевагою безсумнівно є висока якість товарів. Косметичні вироби створюються на основі високоякісної сировини з використанням сучасних, передових технологічних засобів. У підсумку Вам не доведеться викидати гроші та побоюватися за своє здоров'я й кінцевий результат.

Різний склад компонентів дозволяє підібрати максимально ефективний засіб для різних технік відбілювання волосся. Як вище було згадано, є блондоран з різною швидкістю хімічної реакції і виділення тепла.

Знебарвлююча пудра легко наноситься на локони, відмінно проникає в середину стебловий частини й справляється зі своїм основним завданням. Деяким сумішам потрібно більше часу для цього, деяким менше. Але результат завжди є ідентичним. Суміш легко приготувати і використовувати за призначенням. Ви не відчуйте неприємного запаху і дискомфорту в процесі виконання процедури.

Ефект від дії порошку є практично стовідсотковим. В результаті Ви зможете милуватися абсолютно новим кольором свого волосся, що позитивно вплине на Ваш імідж, буде виглядати стильно і красиво. Виробник MEDAVITA про це подбав в повній мірі.

Наша компанія дає можливість кожному бажаючому придбати високоякісну продукцію, що є сертифікованою, перевіреної практикою та часом. Швидко купити той чи інший блондоран, а також скористатися його унікальними властивостями можна у наших партнерів та ексклюзивних представників. Сьогодні нашу продукцію використовують понад тринадцять тисяч салонів краси. Знебарвлююча пудра від Медавіта є яскравим прикладом для досягнення бажаного ефекту. За детальною консультацією звертайтеся в будь-який зручний для Вас час.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img