Засоби для жирної шкіри MEDAVITA: здоров'я та краса в ваших руках!

22.09.2020

Жирна шкіра голови – проблема, з якою стикається багато людей. Неохайний зовнішній вигляд, неприємна на дотик шкіра, яка забруднюється максимально швидко. Практично будь-яка зачіска не виглядає ефектно, швидко втрачає об'єм і здоровий блиск. Однак косметичний аспект не єдиний. Підвищене виділення шкірного жиру (себуму) може супроводжуватися вкрай неприємним запахом. Також ця проблема впливає і на ріст волосся, і на його якість, і, звичайно ж, на самопочуття людини.

Говорити про таку недугу вголос не прийнято, тому багато дівчат і чоловіків вибирають допомогу народних засобів замість того, щоб звернутися до фахівців, які допоможуть уникнути серйозних наслідків, подбати про красу вашого волосся і про здоров'я шкіри голови.

Діагностувати проблему з жирною шкірою голови може тільки фахівець (трихолог). Професіонал має необхідне обладнання, а також призначить коректне лікування, що підходить саме для вашої ситуації. Самолікування може бути небезпечним. Подбайте про себе – і усуньте недолік комплексно!

В основі лікування лежить грамотна діагностика від професіоналів, робота з дійсно якісними матеріалами, а також співпраця з кращими майстрами. При дотриманні всіх цих умов ви отримаєте чудовий результат і зможете повною мірою насолодитися здоров'ям волосся і епідермісу!

Засоби Medavita – запорука здоров'я епідермісу голови. Дбайливе й ефективне лікування на всіх етапах

Результат стану шкіри голови до та після застосування засобів від Medavita

Програма Requilibre розроблена зусиллями кращих світових трихологів, які подбали про усунення підвищеної жирності шкіри голови. Зайва жирність візуально неприємна, волосся швидко набуває нездорового блиску, через підвищене відділення шкірного сала, накопичуються мікрочастинки і пил, які здатні зіпсувати враження від будь-якої зачіски.

Наша професійна лінійка не просто усуває симптоми, а допомагає боротися з коренем проблеми, завдяки чому себорея вас більше не потурбує. Ви забудете про випадання і ослаблений стан волосся, а також про інші супутні неприємні моменти. Ми подбали про комплексний підхід для вас!

Продукція Medavita гармонійно поєднує в собі силу і мудрість природи, передові розробки науки та співпрацю зі справжніми професіоналами.

Requilibre забезпечує дбайливе очищення шкіри голови з підвищеним відділенням шкірного жиру, сприяє запобіганню ослаблення волосся, відновлення ліпідного балансу.

У лінійку входять:

  • Lozione Seboequilibrante MEDAVITA – лосьйон, який підходить для домашнього та салонного застосування. Саліцилова кислота, імбир і червоні водорості сприяють злущуванню верхнього шару шкіри і дбайливому очищенню її від шкірного сала. Засіб подано в зручних ампулах. Підходить для всіх типів волосся і шкіри.
  • Shampoo Seboequilibrante шампунь не просто очищає волосся, але також і перешкоджає їх ослаблення. Локони стають сильнішими і стійкими до пошкоджень. Засіб підходить для всіх видів себореї.

Природні інгредієнти й унікальна формула гарантують максимальну ефективність вже з перших застосувань при дійсно дбайливому підході до такої делікатної проблеми.

Коментар спеціаліста: чому вигідно вибрати продукцію MEDAVITA?

Трихолог Тетяна Грановська

Трихолог Тетяна Грановська також акцентує увагу на важливості правильної діагностики, яку може провести тільки справжній професіонал. Першим етапом лікування стане звернення до фахівця, який поставить діагноз і допоможе правильно визначити вектор подальших дій.

Як «працює» MEDAVITA?

Серія Requilibre, в яку входять шампунь та лосьйон сприяє ретельному і глибокому очищенню шкіри голови від надлишку себуму (шкірного сала), забруднень частинками пилу. Позитивний ефект помітний вже з перших застосувань. Однак гармонізації та врегулювання водно-ліпідного балансу сприяє тільки регулярне, систематичне застосування засобів під керівництвом фахівця. Результат з тривалим ефектом залишиться після 6 тижнів застосування з частотою 2-3 разів на тиждень.

Максимального успіху можна досягти при комбінуванні серій Requilibre і Cutis Pura. Остання ніжно скрабує шкіру голови, робить процес лікування приємним і ефективним навіть в домашніх умовах.

Як впливає процес лікування на якість волосся?

У 100% випадків жирна шкіра голови супроводжується сухими кінцями, неприємним запахом і тьмяним, неживим видом волосся в цілому. Регулярне застосування серії Requilibre знижує випадання волосся до 98%, повертає йому природну силу і блиск, нормалізує стан коренів та кінчиків.

Зверніться до фахівця, вибирайте бездоганну якість Medavita – і насолоджуйтеся чудовим самопочуттям, красивим, здоровим, міцним волоссям!

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img