Яскравий образ із безаміачними фарбами

10.01.2022

Один із найпростіших та ефективних способів змінити образ, привнести до нього свіжість та красу — просто змінити колір волосся. На полицях магазинів представлений широкий вибір засобів і препаратів. Серед їхнього різноманіття кожна жінка зможе підібрати собі відтінок.

Однак із такими засобами, що фарбують, потрібно бути максимально обережними й не застосовувати їх занадто часто. Причина — здебільшого там міститься аміак, який негативно впливає на здоров’я та зовнішній вигляд волосся.

Користь безаміачних фарб

Щоби мінімізувати негативну дію на волосся, рекомендується купити професійні засоби для фарбування волосся. У їхньому складі немає аміаку. Завдяки своєму унікальному складу такі барвники мають кілька незаперечних переваг.

 1. Пігмент волосся не руйнується. Зміна відтінку, набуття нового кольору здійснюється без негативного впливу на здоров’я волосся. Крім того, повернутися до рідного відтінку досить просто.
 2. Безаміачні фарби набагато рівніше розподіляються вздовж пасом. Немає помітних перепадів після нанесення фарби.
 3. Такі засоби ідеально підходять для тонування пасом.
 4. Безаміачний склад не пересушує волосся — ти завжди маєш красивий і привабливий вигляд. Волосся буквально сяє.

І, звичайно, фарби, у складі яких немає аміаку, не мають різкого, неприємного запаху.

Професійні фарби для волосся

Італійський бренд Medavita, що спеціалізується на випуску високоякісної косметичної та доглядової косметики для волосся та шкіри голови, пропонує широкий асортимент професійних засобів для фарбування волосся. У каталозі представлені:

 • фарби;
 • активатори;
 • окислювачі та інші продукти.

Наприклад, заслуговує на увагу Choice Color Elite / Делікатна деміперманентна крем-фарба. Її застосування дозволяє досягати максимально глибокого, інтенсивного та чіткого кольору. Примітно, що в складі взагалі немає шкідливих та небезпечних компонентів. Вона не містить:

 • аміаку;
 • PPD;
 • SLS;
 • SLES.


Інші розробки компанії також заслуговують на увагу, як споживачів, так і стилістів. З продуктами Medavita можна досягти потрібного відтінку без шкоди для здоров’я волосся. Крім того, бренд пропонує широкий асортимент засобів для захисту фарбованого волосся. Їхнє застосування дасть змогу надовго зберегти відтінок і ще більше зміцнити пасма.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img