Як зберегти здоров'я і красу волосся: найкращі поради

03.10.2021

Кожна жінка, що стежить за собою, прагне забезпечити догляд за волоссям. Адже гарні пасма — один зі складників привабливої ​​зовнішності. У цій статті ми зібрали кілька порад, дотримуючись яких, ви зможете досягти потрібного результату.

Для закріплення ефекту настійно рекомендуємо користуватися професійною косметикою для волосся.

1. Правильна температура води

Навіть використовуючи професійні шампуні, не забувайте про важливість правильної температури води. Не рекомендується мити голову дуже гарячою водою — вона провокує активне виділення шкірного жиру й негативно впливає на структуру, лусочки. У результаті цього пасма стають:

  • ламкими;
  • жорсткими;
  • неслухняними.

Тому вода має бути теплою.

Під час миття треба більше уваги приділяти саме шкірному покриву, якісно очищаючи його від накопичених забруднювачів. Це дасть змогу краще засвоюватися кисню, що дуже корисно для цибулин.

2. Правила миття

Мити голову рекомендується два рази. Оскільки перший раз потрібен для видалення елементів, що скупчилися:

  • пилу;
  • шкірного жиру;
  • засобів для укладання;
  • тощо.

Другий — для остаточного очищення.

3. Догляд після миття

Настійно рекомендуємо користуватися масками. Наносити їх потрібно на вологі пасма, але попередньо їх рекомендується злегка підсушити рушником.

Також не можна терти рушником занадто сильно. Оскільки такі дії призведуть до порушення структури. Оптимальний варіант — обгорнути голову й почекати 10–15 хвилин. Після цього — просушити феном, скориставшись термозахисними препаратами. Такі засоби забезпечують повноцінний захист від високих температур і живлять важливими мікроелементами та вітамінами.

4. Обережно з укладанням

На ніч рекомендується заплести пасма в НЕ тугу косу. Так вдасться уникнути сильного тертя об подушку або ліжко під масою тіла. У не тугій косі пасма практично повністю статичні й не піддаються механічним пошкодженням.

А ось від тугих хвостиків, які багато дівчат і жінок носять у будинку, рекомендується відмовлятися. Вони перетягують волосся, призводячи до випадіння, провокуючи пошкодження структури. Пасма висмикуються, коли ви стискаєте їх гумкою або знімаєте її.

Тобто, навіть якщо робити тугий хвіст усього лише раз у тиждень, у результаті пасма піддаються непотрібному навантаженню 52 рази в рік!


Підбиваючи підсумки

Наші прості поради та рекомендації дають можливість вам уникнути пошкоджень волосся, домогтися їхньої краси та привабливості.

Однак не забувайте про застосування якісних косметичних засобів і препаратів. Продукція мас-маркет часом не тільки не здатна забезпечити належного догляду, а і шкодить. Тому орієнтуйтеся на професійну косметику.

Якщо у вас, наприклад, пошкоджене волосся, рекомендуємо купити відповідні шампуні італійського бренду MEDAVITA. Також є величезна кількість аксесуарів, за допомогою яких доглядати за зачіскою набагато простіше!

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img