Як відбувається нарощування волосся: лаконічний опис процедури

04.01.2022

Нарощування волосся — оптимальний спосіб стати володаркою довгих та красивих пасом. Процедура вимагає багато часу, але приваблює ефективністю. Вона буває двох видів — холодною та гарячою. У цій статті коротко розглянемо особливості кожної з них.

Гаряче нарощування волосся

Його ще заведено називати англійським. Суть гарячого нарощування — використання нагрітої смоли. Смола виготовляється на основі кератину. Це білок, який присутній у натуральному волоссі.

Процес нарощування передбачає такі дії:

  • волосся збирається в пучки по 30–50 штук;
  • опускається в нагріту смолу;
  • так формується капсула.

Отриманий результат зберігається до трьох місяців. Проте заборонено відвідувати:

  • солярій;
  • сауну;
  • лазню.

Є ще один спосіб гарячого нарощування. Він називається італійським. Передбачається, що використовуватиметься вже заздалегідь підготовлене волосся з наявністю кератинової капсули. У пасом є свій певний відтінок.

Для нарощування використовуються спеціалізовані щипці, які й виконують закріплення капсули до натурального волосся. Такий метод дає можливість суттєво збільшити об'єм зачіски. Найчастіше для нього використовують щонайменше 120 пасом.

Італійський метод довговічніший — він зберігається терміном до пів року.

Холодне нарощування волосся

Відразу варто виділити іспанський метод, для якого характерно застосування клею та закріплюючого складу. Стиліст своїми руками виконує формування пасом, що забезпечує натуральність кінцевого результату.

Закріплене волосся можна носити від 3 до 5 місяців. Для зняття використовуються спеціальні рідини. Іспанський метод нарощування волосся приваблює своєю вартістю, проте реалізувати його можна лише, якщо в дівчини довжина волосся становить не менше ніж 20 сантиметрів.


Ще один метод холодного нарощування називається японським. Його особливість — застосування металевих кліпсів, без клею. Кліпси фіксуються біля коріння. Такий спосіб ідеально підійде для дівчат із коротким волоссям. Отримана зачіска тримається до 4 місяців. Дозволяється відвідування сауни, фарбування.

Не забувайте стежити за здоров’ям і красою свого натурального волосся. У цьому вам допоможе професійна доглядова косметика. Вона захищає волосся від негативного зовнішнього впливу, живить вітамінами, забезпечуючи привабливий зовнішній вигляд, красу та сяйво.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img