Як вибрати термозахисні засоби для волосся

15.11.2021

Перед використанням фена, праски або плойки на волосся рекомендується нанести термозахисний засіб. Він дає змогу захистити лусочки від негативного впливу високої температури, зберігаючи вологу та здоров’я локонів.

Вплив високої температури негативно позначається на кератині — білку, що міститься всередині кожної волосини. Він руйнується, внаслідок чого пасма стають:

  • сухими;
  • ламкими;
  • бляклими.

Якісний термозахисний засіб для волосся захистить локони й не допустить їхнього пошкодження.

3 поради, як вибрати термозахист для волосся

Щоби не помилитися та забезпечити для пасом максимальний захист, прислухайтеся до порад професіоналів.

  1. Препарат має бути того ж виробника, що й основні доглядові та косметичні препарати, які використовуються для щоденного застосування. Це гарантує високу ефективність.
  2. У складі можуть бути полімери. Нічого страшного в цьому немає, адже вони не накопичуються й легко вимиваються. Важливо, щоби серед інгредієнтів були натуральні олії та компоненти, що живлять волосся і насичують його вітамінами та мікроелементами.
  3. Уважно читайте етикетку — якщо на ній написано, що препарат захищає від впливу ультрафіолетових променів і тільки купувати його не варто. Важливо, щоби на етикетці була чітка вказівка ​​– термозахист. Тоді це справді ефективний засіб, здатний впоратися з високою температурою фена, праски або плойки.

Як правильно користуватися термозахистом

Щоби досягти максимального ефекту, дотримуйтесь цих рекомендацій:

  • наносіть препарати лише на чисті пасма;
  • якщо це спрей, то розпорошувати його потрібно з відстані 15–25 сантиметрів — якщо ближче, то локони можуть просто злипнутися;
  • після нанесення препарату розчешіться дерев’яним гребінцем із нечастими зубцями — це потрібно для рівномірного розподілу.


Підбиваючи підсумки

Навіть використовуючи високоякісні препарати, намагайтеся мінімізувати вплив високої температури на волосся. Наприклад, встановлюйте на фені опцію холодного обдування.

Під час вибору препаратів для термозахисту волосся віддавайте перевагу продукції брендів, що випускають професійну косметику. У її складі немає шкідливих компонентів, сульфатів, але обов’язково присутні натуральні компоненти, які живлять вітамінами та мікроелементами. Вони не тільки захищають від негативного впливу, але й забезпечують красу, природний блиск та шовковистість волосся.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img