Як правильно розчісувати волосся

17.12.2021

Здавалося б, розчісувати волосся легко і просто. Щоденна процедура, у якій немає нічого складного!

Проте є низка правил, яких варто дотримуватися. Інакше, йому буде завдано пошкоджень. У цій статті зібрані перевірені поради та рекомендації стилістів.

Як розчісувати пасма

Розчісування потрібне не тільки для формування привабливої укладки. За допомогою гребінця вдається очистити волосся, масажувати шкіру. Це сприятиме кращому живленню коренів, що призведе до активнішого зростання. Рекомендується щодня на процедуру приділяти від 5 до 10 хвилин.

Вкрай обережно потрібно бути з вологими пасмами — обтяжені водою вони висмикуватимуться. Краще почекати, поки локони просохнуть. Працювати гребінцем потрібно максимально акуратно, правильно. Якщо робити все грубо, це призведе до пошкоджень, розривів, появи вузликів.

Коротке волосся рекомендується розчісувати в напрямку від коріння. А ось довгі — починаючи із вільних кінчиків. Якщо пасма сплуталися — не поспішайте, приділіть їм належну увагу.

Як вибрати гребінець

Важливо, який гребінець ви використовуєте. Розглянемо основні вимоги.

Гребінці

Хороший гребінь мусить мати такі зубці:

  • гладкі;
  • не дуже густі;
  • тупі, інакше дряпатимуть шкірний покрив.

Від металевих треба відмовитись. Оптимальний варіант — з дерева або твердої пластмаси, що гнеться.

Щітки

Рекомендуємо вибирати щітки із натуральною щетиною. А ось із поліетиленовими чи іншими зубцями потрібно бути максимально обережними. Оскільки вони можуть призвести до пошкодження волосся та запальних процесів шкіри голови.

Крім того, штучна щетина продукує статичну енергію. Одне дослідження показало, що рівень напруги коливається від 60 до 100 тисяч вольтів. Зрозуміло, що це негативно позначається на здоров’ї волосся та шкіри голови.

Для самостійного застосування

Пам’ятайте, що гребінець має бути індивідуальним. Якщо він забруднився, для очищення варто використовувати теплу воду та звичайне мило. Також можна протерти десятивідсотковим розчином нашатирного спирту.

Віддавайте перевагу дерев’яним гребінцям. Вони позитивно впливають на здоров’я шкіри голови, стан волосся й допомагають навіть нейтралізувати лупу.


Підбиваючи підсумки

Щоденне розчісування — проста, на перший погляд, процедура, але необхідно дотримуватися певних правил. Тоді вона принесе максимум користі. Зокрема, масаж шкірного покриву сприяє активізації кровообігу, що позитивно вплине на інтенсивність росту волосся.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img