Як правильно наносити шампунь: 6 порад професіонала

07.12.2021

Застосування професійних миючих та доглядових засобів для волосся та шкіри голови дозволяє суттєво покращити їхній стан. Але навіть якщо ви користуєтеся звичайними препаратами класу мас-маркет з урахуванням певних правил, зможете суттєво покращити стан пасом.

Ми зібрали для вас 6 крутих порад Бена Скервіна — відомого стиліста, який працював із Мадонною, Кірою Найтлі, Вікторією Бекхем та іншими знаменитостями.

1. Зволожте волосся

Перш ніж наносити професійний шампунь, добре намочіть пасма. Їх потрібно тримати під проточним струменем не менше однієї хвилини. Якщо волосся довге, перевірте, щоби воно добре просочилося не тільки спереду, але і ззаду. Для цього розділяйте його на невеликі тонкі пасма та промочуйте.

Стежте за температурою води. Вона має бути комфортною, ближче до кімнатної температури, але не холодною, і не гарячою.

2. Правильне нанесення шампуню

Ось зрозумілий алгоритм:

  • шампуню потрібно видавлювати стільки, щоби на долоні він був розміром із монету;
  • добре розітріть його в долонях;
  • розподіляйте вздовж пасом від верхівки до кінчиків;
  • робіть акуратні масажні рухи, масажуючи шкіру голову та втираючи в голову.

3. Розподіл вздовж волосся

Перед тим, як змивати, проведіть вздовж локонів кілька разів пальцями, як гребенем. Робіть акуратні рухи від коріння до кінця. Так ви зможете розподілити шампунь по всій довжині. Не тягніть волосся, не докладайте зусиль, щоби не зашкодити йому.

4. Ретельне змивання

Цей етап важливіший, ніж безпосередньо нанесення. На нього потрібно виділяти вдвічі більше часу. Бен Скервін радить приділяти змиванню щонайменше п’ять хвилин, стоячи під струменями води.

Якщо погано змити шампунь, це спровокує різноманітні проблеми:

  • тьмяність кольору;
  • утворення лусочок на шкірі.

5. Холодне ополіскування

Як каже Бен Скервін, цей метод підійде лише сміливим. Суть його в ополіскуванні пасом крижаною водою. Однак, якщо ви наважитеся, зможете досягти привабливого блиску.

Крижана вода ідеально розгладжує волосяні лусочки, а також активізує кровообіг у шкірі. Завдяки цьому стимулюється ріст волосся.


6. Правила сушіння

Намагайтеся не дуже розтирати волосся. Мокрі пасма надто вразливі, тому необхідно приділяти їм більше уваги. Акуратно промокніть рушником, злегка поплескуючи по них. Кінчики стисніть, щоби вичавити залишки води.

Керуючись цими правилами, ви зможете досягти краси та привабливості волосся.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img