Відкриття нового шоу-руму

17.07.2020

Познайомитися «офлайн» з продукцією та представниками компанії MEDAVITA тепер легко всім охочим! 25 червня 2020 року було відкрито новий шоу-рум в Харкові! Розглянути продукти, проконсультуватися з фахівцями нового рівня, дізнатися більше про новинки та можливості товарів від компанії MEDAVITA можна особисто, а не віддалено. Адже набагато приємніше відчути й спробувати все наживо, ніж читати описи та спілкуватися з представниками по телефону.

Чому варто побувати в новому шоу-румі?

  • Відмінна можливість «стерти кордони» між вами й італійської продукцією компанії з більш ніж 50-річною історією! «Медавіта» представлена ​​в 40 країнах світу. І сьогодні ви можете переконатися в причинах її популярності на власному прикладі, «познайомившись» особисто.
  • Ідеальне місце для професіоналів, які поважають свою сферу роботи та цінують кожного клієнта. Продукція підходить і для побутового застосування, тому шанувальники високоякісних засобів зможуть насолодитися ними без спеціальної підготовки. Зовсім не обов'язково планувати візит в салон краси, щоб подарувати своєму волоссю справжнє блаженство!
  • Професійні консультації допоможуть і майстрам, і простим споживачам легше й швидше визначитися зі своїми уподобаннями та підібрати саме те, що потрібно! У шоу-румі вас чекають кращі фахівці, які готові відповісти на поставлені питання, поділитися секретами зі світу краси та захоплюючих ритуалів по догляду за волоссям.
  • Приємні бонуси передбачені для постійних клієнтів, які оцінять програму лояльності.

Салони краси та перукарні отримують унікальні, дійсно вигідні умови співпраці з компанією MEDAVITA. Більше деталей можна дізнатися після відвідування шоу-руму, докладного ознайомлення з продукцією та консультації з представниками бренду.

Нові можливості шоу-руму

Шоу-рум MEDAVITA

MEDAVITA відкрила не просто магазин, де продукцію можна побачити і вивчити наживо. До ваших послуг повне занурення в атмосферу урочистості краси, турботи про здоров'я і бездоганний зовнішній вигляд волосся.

У шоу-румі вас чекають:

  • Консультації та діагностичні заходи, що дозволяють визначити стан волосся, шкіри, їх тип і особливості, підібрати найефективніший засіб або навіть цілу лінійку по догляду.
  • Можливість на власні очі побачити ритуали, призначені для відновлення волосся. Такі практики будуть корисними і для домашнього, і для професійного використання. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні власного салону, не є фахівцем в даній галузі, то подібні знання залишаються як і раніше актуальними. Адже дбати про себе також необхідно вміти грамотно, щоб в повній мірі розкрити корисні властивості засобів, які можуть здатися навіть чудодійними – настільки добре і результативно вони працюють!
  • Звичайно ж, можливість стати відвідувачем або навіть безпосереднім учасником семінарів та інших видів заходів щодо зачісок, колористики й стрижок. Вам надається шанс познайомитися з майстрами високого рівня, заручитися підтримкою професіоналів і дізнатися нове в своїй професії. І все це – разом з продукцією, яка довела свою якість і продовжує займати передові позиції на ринку.

Відмінна якість і надійність, отримані завдяки поєднанню природної мудрості й передових досягнень сучасної науки, подарують впевненість в правильному виборі на користь продукції. Професіоналізм, великі теоретичні знання і практичні навички, комунікабельність співробітників – запорука того, що вам знову захочеться повертатися за корисною інформацією або атмосферою, де торжествує повага до краси і здоров'я кожного! Захоплюючі події і заходи, що проходять в шоу-румі, – можливість доторкнутися до прекрасного й стати його частиною разом з компанією MEDAVITA!

З радістю відповімо на питання відвідувачів за адресою м Харків, вул. Донця-Захаржевського ⅓. Ласкаво просимо!

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img