Вибираємо оптимальну маску для волосся

27.09.2021

Зміцнити та відновити волосся — нелегке завдання. Погана якість води, екологія, змінний клімат, харчування, догляд і укладання — усе це впливає на якість зачіски. Захистити пасма від потенційних пошкоджень і від помилок під час укладання, сушіння допоможе правильний догляд. Якісні маски — можливість значно поліпшити стан локонів, зробити їх пружними.

Живильні засоби з масок проникають глибоко в структуру волосся. Маски наносяться на тривалий час: 5–10–20 і більше хвилин. За цей час вони впливають безпосередньо на пасма. А не тільки на шкіру голови. Вибрати відповідну маску непросто. Для цього потрібно враховувати:

  1. Склад. Багато виробників «грішать» використанням синтетичних інгредієнтів. Вони небезпечні для поверхні волосся, можуть проникати в шкіру. Деякі маски, згідно з їхнім складом, неефективні. Інші дають тільки короткочасний ефект. Єдиний спосіб підібрати дійсно якісну маску — скористатися професійними засобами Medavita. Італійський виробник дбає про покупців і вибирає тільки натуральні компоненти.
  2. Тип волосся. Різні локони по-різному реагують на маски. Жирне волосся — шкіра швидко забруднюється, активно виробляє шкірне сало. Водночас дуже важливо, щоби маска не тільки не посилювала цей ефект, але й зберігала й покращувала якість волосся. Сухі пасма потребують активного зволоження. Комбінований тип волосся вимагає особливого підходу, адже коріння стає жирним, а кінчики сухі і їм потрібне живлення. Підбирайте маски з огляду на тип волосся.
  3. Виробник. Зверніть увагу на торгові марки, які дорожать своєю репутацією. Medavita понад пів століття є на ринку й незмінно пропонує якісний продукт із турботою про волосся.

Не забувайте про деталі

  • Термін придатності. Навіть найкращі продукти з терміном придатності, що закінчився, можуть нашкодити волоссю. Будьте уважні під час покупки.
  • Справжність засобу. Остерігайтеся підробок. Купуйте засоби Medavita тільки на офіційному сайті, в офіційних магазинах.


Гарна маска для волосся — це…

  • Засіб, що захищає від ультрафіолетових променів. Навіть у холодну пору року ультрафіолет погано впливає на волосяний покрив. Якісні засоби забезпечують захист від UF.
  • Максимальне живлення та зволоження. Від поганої екології, недостатньо збалансованої їжі, постійних стресів волосся недоотримує необхідних елементів, вітамінів. Гарна маска виправляє цю проблему, насичуючи локони всім необхідним.
  • Маска, приємна у використанні. Засіб має правильну текстуру, легкий ненав’язливий аромат, гіпоалергенний та зручний в застосуванні.

Від вибору маски залежить якість волосся. Не ризикуйте — віддайте перевагу бренду, перевіреному десятиліттями!

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img