ТОП 10 обладнання для перукарні

09.12.2021

Відкриваючи перукарню, треба передбачити необхідне обладнання. Чим його більше — тим краще. Це суттєво розширить спектр послуг і дозволить вирішувати різноманітні завдання.

Звичайно, пускатись «у всіх тяжкі» й закуповувати все підряд не варто. Ми підготували для вас перелік обладнання та аксесуарів для перукарні.

Що має бути в перукарні

  1. Комфортні туалети, що працюють. Вони визначатимуть «обличчя» салону і стануть важливим складником його іміджу.
  2. Комфортні крісла. Треба переконатися, що вони дійсно зручні та клієнт не втомиться, сидячи в них тривалий час, доки виконується процедура. Важливо, щоби крісла за стилем перегукувалися з інтер’єром приміщення.
  3. Мийки для волосся — зручні та надійні, прості в експлуатації.
  4. Електротехніка різного типу — сушарки для волосся, прилади для оптимізації хімічної завивки, машинки для стрижки, фени, плойки, праски тощо.
  5. Лабораторне обладнання. Ні, вам не потрібно робити аналізи. Так називають набір меблів, що складається з раковини, шафи та супутніх тумб. На меблях є полиці та відділи для зберігання та зручного розташування витратних матеріалів, електричних приладів, рушників. Також мають бути кошики для сміття, мокрої білизни тощо.
  6. Витратні матеріали. Тут треба довіряти майстру. Кожен фахівець сам підбирає необхідні йому аксесуари та приладдя для косметологічних процедур. Не нав’язуйте йому товари, які вам сподобалися. Це може негативно позначитися на ефективності та результатах його роботи.
  7. Інструменти. Їх також кожен майстер перукарського мистецтва підбирає самостійно. Централізовано можна купити дрібні вироби, які підійдуть кожному спеціалісту.
  8. Стерилізатори. Найчастіше досить ультрафіолетового, але також можна купити температурний.
  9. Перукарські візки. У них зручно зберігати аксесуари та витратні матеріали. Візки легко пересувати салоном.
  10. Інші аксесуари. Це й бігуді, і приладдя для фарбування, наприклад миски для змішування фарби, і багато іншого.


Для створення комфортної та приємної атмосфери рекомендується розставити квіти. Хорошим варіантом буде акваріум. Головне, щоби за рослинами та рибками було кому доглядати, і вони виглядали привабливо. Тоді в салоні буде справді приємна атмосфера, що сприяє притоку клієнтів.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img