Тенденції в фарбуванні волосся 2021: 5 трендів

30.08.2021

Найпростіший спосіб змінити імідж, оновити зовнішній вигляд і просто наповнити свій образ новими фарбами (в прямому і переносному сенсі) – пофарбувати волосся. Жінки часто вдаються до цього методу. Деякі роками зберігають відданість певному стилю, інші – стежать за модою.

У цій статті зібрані найбільш яскраві тенденції 2021 року. Ознайомтеся з ними. Напевно, зможете вибрати щось для себе.

5 трендів у фарбуванні

Тенденції змінюються практично щорічно. Одні панують кілька років. Інші – швидко сходять зі сцени. Що ж пропонує 2021-й?

1. Dirty Blonde

Дослівний переклад – «брудний блонд». Поява даного напрямку призвела до повної зміни уявлення про традиційне освітлення пасом. Багато прихильниці світлих локонів вибирають легку недбалість, що забезпечує максимальну природність.

Dirty Blonde є фарбуванням у світлі тони з незначним вкрапленням суміжних відтінків. Хоча первісна насиченість, глибина тону в зоні коренів залишається незмінною.

Даний тренд – ідеальний варіант для прекрасних леді з темними пасмами, що віддають перевагу блонду, але прагнуть замаскувати відрослі коріння.

2. Кольорові пасма поряд з обличчям

Нанесення фарби на передні пасма зачіски – наймодніший напрям, що зберігає популярність протягом останніх років.

Фахівці відзначають його за такі особливості:

  • незвичайність;
  • контрастність;
  • ефектність.

При правильному підборі кольору вдається домогтися максимально гармонійного поєднання з натуральним тоном локонів.

Вважається, що такий прийом реалізувати під силу кожній представниці прекрасної половини людства навіть в домашніх умовах. Але краще все-таки звернутися за допомогою до професіонала. Оскільки попередньо потрібно освітлення – тільки так можна домогтися яскравості, насиченості.

3. Брондування

Поширений напрям, що не втрачає популярності. Особливість техніки – створення на пасмах легких, м'яких кольорових переходів. Досягається результат завдяки фарбуванню окремих локонів по всій їх довжині.

Брондування передбачає використання сприятливих фарбувальних складів, якщо порівнювати з меліруванням. Основне завдання – домогтися дійсно плавних переходів, виключаючи виражену контрастність.

Ще одна перевага методу:

  • візуальний об'єм;
  • щільність;
  • динамічність відтінку.

4. Dip-Dye

Новий напрямок у фарбуванні локонів, що швидко завоював популярність. Вражає своєю незвичністю та унікальністю. Здається, що дівчина буквально опустила пасма в банку з фарбою.

Техніка дозволяє використовувати практично всі кольори та відтінки. Це можуть бути, як кислотні, так і м'які природні. Контраст також може бути, як яскраво вираженим, так і ледь помітним.

Такий метод – вибір дійсно сміливих дівчат, готових кинути виклик суспільству і які не бояться осуду.


5. Краунлайтс

Мається на увазі використання яскравих тонів, що наносяться на прикореневу зону пасом. Після чого – фарбування локонів світлішою фарбою. Вдається досягти незвичайного, навіть епатажного вигляду. Але для підтримки яскравості необхідно періодично тонувати пасма.

Захист волосся

Фарбування локонів навіть якісними фарбами може негативно позначатися на їх стані. Компанія Medavita пропонує професійну лікувальну та косметику для догляду, що забезпечує здоров'я волосся і шкіри голови – це спеціалізовані засоби для догляду за фарбованим волоссям. У складі продуктів – натуральні компоненти, амінокислотні комплекси. Консультанти українського представництва італійського бренду готові відповісти на всі ваші запитання та надати необхідну інформацію.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img