Техніка випрямлення волосся праскою: поради та рекомендації

11.12.2021

Праска — один із дієвих та ефективних інструментів для випрямлення волосся. Її перевага в тому, що використовувати її можна навіть удома, не вдаючись до послуг професійного майстра чи стиліста.

За допомогою гарного, якісного прасування легко зробити красиві укладки, випрямити волосся, не докладаючи занадто багато зусиль.

Однак під час її використання треба приділяти особливу увагу правилам експлуатації та використання. Так ви зможете продовжити термін служби приладу та не пошкодити пасма.

Чистота приладу

Праска має бути завжди чистою. Завдяки цьому вона прослужить значно довше й не шкодитиме пасмам.

Після кожного використання зачекайте, поки пластини охолонуть, й обережно витріть сухою м’якою тканиною.

Захищайте волосся

Перед кожним застосуванням не забувайте про захист пасом. Обробляйте їх вздовж усієї довжини, наносячи термозахисний засіб. У магазинах представлений широкий вибір таких препаратів. Оптимальний варіант — довіряти професійним препаратам. Вони більш ефективні, не тільки захищають волосся від перегріву, але й живлять його необхідними важливими речовинами та мікроелементами.

Добре висушити пасма

Волосся перед застосуванням праски треба висушити. Допускається лише невелика вологість. Занадто мокре в жодному разі не можна випрямляти. Це негативно позначиться на його структурі та стані. Вода просто закипить усередині волосків і зашкодить їм.

Дотримуйтесь правил

Дієвий алгоритм випрямлення:

  • основну частину пасом закріпіть на маківці;
  • беріть тонкі пасма, починаючи з потиличної частини;
  • випрямляйте їх по черзі;
  • важливо, щоби пасма були дійсно невеликими — якщо вони надмірно товсті, досягти потрібного ефекту не вдасться;
  • кожне пасмо прогладжуйте кілька разів для гарантованого результату, але не затримуйтесь на одному місці надто довго.

Щоби досягти об'єму після випрямлення, потрібно трохи підняти пасма біля коріння й нанести туди фіксуючий лак. Це дозволить створити не лише об’єм, а й візуальну густоту.


Поживні препарати

Регулярно наносіть на пасма живильні речовини. Рекомендується користуватися масками, оліями та іншими косметичними та доглядовими препаратами. Віддавайте перевагу професійній косметиці — вона ефективніша. У її складі є натуральні компоненти.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img