Що використовувати для укладання чоловічого волосся

25.10.2021

Сучасні чоловіки прагнуть доглядати за собою й не відставати від представниць прекрасної половини людства. Акуратне укладання тепер обов’язкове і для сильної статі.

Тим паче, що чоловіки віддають перевагу не тільки короткому волоссю. Вони часто ходять із пасмами середньої довжини або взагалі довгим волоссям.

Під час створення зачіски важливо правильно вибрати косметичні засоби, які забезпечать оптимальну фіксацію.

Які засоби застосовувати для укладання чоловічого волосся

На профільному ринку представлено багато препаратів. Як зорієнтуватися поміж них? Нумо розберемося.

Враховуйте тип волосся

На баночках і пляшечках зазвичай вказується, для пасом якого типу призначений конкретний засіб. Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій.

  1. Сухе волосся — має тьмяний вигляд. У нього немає блиску навіть під прямим сонячним промінням. Мити його потрібно не більш ніж два рази на тиждень.
  2. Нормальне — з гарним природним блиском має незначний природний об’єм.
  3. Жирне — надмірно блищить, об’єм практично не тримає. Часто кінчики злипаються в неохайні бурульки. Можлива поява лупи у великих кількостях. Мити голову доводиться щодня.


Різноманітні засоби та препарати

Тепер поговоримо про те, які косметичні засоби для фіксації треба використовувати та в яких випадках.

  1. Гелі. Їхня популярність зумовлена ​​надійною фіксацією та простотою використання. Вони підходять практично для всіх типів волосся, можуть наноситися на всю довжину пасма. Однак із тонким і жирним волоссям їх потрібно застосовувати вкрай обережно, оскільки препарати призводять до обтяження. Як результат — уся зачіска стає надто важкою, придавленою. Крім того, не забувайте читати склад — поміж інгредієнтів не повинно бути спирту, оскільки він призводить до пересушування.
  2. Муси та пінки. Позитивна особливість — у легкості структури. Також вони дають змогу досягти високого рівня фіксації. З їхньою допомогою можна створювати додатковий об'єм. Вони не обтяжують пасма.
  3. Глини та воски. Відмінний вибір для густого, жорсткого волосся. Однак додають важкість. Тому не завжди поєднуються із чоловічими зачісками. Великий вибір рівня фіксації дає можливість підібрати засоби для всіх типів пасом.
  4. Лак. Можна вважати одним із найпоширеніших препаратів. Його застосовувати рекомендується наприкінці, фіксуючи всю створену зачіску.

Щоби не помилитися з вибором і бути впевненим, що вибраний препарат не лише дасть змогу зафіксувати волосся, а й наповнить його корисними мікроелементами, рекомендуємо купувати професійні засоби для укладання волосся.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img