Що таке термозахист для волосся і як він працює

29.09.2021

Під час укладання волосся часто застосовуються різні прилади, що впливають на пасма високою температурою. Це може бути плойка або праска, звичайний фен.

Термічна обробка дає змогу створити потрібний ефект. Однак у неї є певні недоліки. Зокрема, високі температури чинять негативний вплив на здоров’я волосся, руйнуючи його структуру.

Навіщо потрібний термозахист

Препарати та засоби потрібно наносити на волосся перед укладанням. Спеціальні компоненти забезпечать повноцінний захист від негативного впливу підвищеної температури. Зокрема, кутикули будуть закриті, а зі структури не піде волога й корисні мікроелементи.

Крім того, такі косметичні розробки забезпечують додаткову гладкість, завдяки чому праска ковзає плавно, не призводячи до додаткових пошкоджень.

На полицях магазинів представлена безліч продукції з категорії мас-маркет. Однак якщо ви хочете бути впевнені на 100 % в захисті волосся, треба орієнтуватися на професійні розробки.

Їхня позитивна особливість полягає в збалансованому складі. Зокрема, поміж активних компонентів обов’язково присутні натуральні складники:

 • рослинні олії;
 • вітаміни;
 • витяжки;
 • і багато іншого.

Термозахист від компанії MEDAVITA

Італійський бренд професійної косметики MEDAVITA розробив свій унікальний термопротектор Liss Defence — Smoothing thermo protector з розгладжувальним ефектом.

Його особливість:

 • щільне закриття кутикули;
 • створення гладкості;
 • надання блиску;
 • ефективний захист від негативного впливу високих температур.

Препарат рекомендується використовувати навіть під час звичайного сушіння волосся феном. Він не тільки охолоджує, але й розгладжує. Цікаво, що застосування термопротектора скорочує час, необхідний на висушування волосся феном.

Унікальна особливість італійської продукції — повноцінна герметизація кутикули. Тобто, волосся захищається на клітинному рівні. У ньому повністю зберігається волога, воно не пересихає. Препарат також забезпечує живлення, у його складі присутні:

 • вітамін Е;
 • натуральна олія троянди москети.

Як наносити термозахист

 1. Помити голову.
 2. Злегка просушити пасма рушником.
 3. Розподілити вздовж локонів засіб.
 4. Користуватися феном або праскою.


Як зрозуміти, що термозахист ефективно працює

Зрозуміти ефективність препарату після першого нанесення не вийде. Потрібен час, щоби помітити зміни стану волосся.

Якщо раніше пасма були сухими, непоказними, ламкими та з посіченими кінчиками, а після регулярного застосування препарату їхній стан значно покращився — можете бути впевнені, що засіб дійсно працює.

У каталозі компанії MEDAVITA представлений широкий вибір професійної продукції. З її допомогою ви зможете істотно поліпшити стан волосся й додати йому краси, сяйва.

ВІДГУКИ

ЗАЛИШИТИ СВІЙ ВІДГУК
img--captcha--img